gök yeleli olayı

nedir bu olay özet geçebilir mi birisi

her şey gök yelelinin evinin fotolarını paylaşmasıyla başladı, fotoğrafların birindeki tutarsızlığı bulan yazarlar(kapıyla ilgili sanırım) olayı araştırınca gök yelelinin gösterdiği evin açık adresini buldular ve ev ermeni bir adama aitti. bu sefer diesel 1907 diye bir yazar, o ev değildi yan evi çekti gök yeleli benim köpeklerime bakıyor ev benim evim o çok zengindir gerçekten tarzı tutarsız açıklamalarda bulundu, buradan diesel ile yeleli aynı kişi mi soruları çıktı ortaya, sonrasında gök yelelinin ve diesel'İn aynı kişi olduğu ve adlarının abdullah/alex dümenci olduğu ortaya çıktı olay budur.

  • gates  (24.04.13 21:50:07)
kusura bakmayın aptallığıma verin de gök yelelinin kim olduğu ortaya mı çıktı yani?

  • geberix  (24.04.13 22:06:57)
ben haritadan göstereyim size gökyelelinin evini...
circle park var bunun evinin yakınında..

  • farrytikki2  (25.04.13 00:22:17)
gök yeleli bozkurt diesel1907 nin fake hesabı.

eksisozluk.com

gyb artık yok.
  • mr.brown  (25.04.13 03:45:58 ~ 03:53:46)