Amerika'dan online laptop alınacak Site

Online herhangi bir siteden laptop almak istiyorum amazon.com bestbuy falan dışında önerebileceginiz siteler var mıdır?

Bir de hazır sormuşken en az core 2 duo 2.5 işlemcili harici ekran kartlı tavsiyeler alabilirim.

Bir de gecenler amazon.com da bir hp vardı özellikleri tam süper ve fiyatta 1400$ civarındaydı şimdi aradıgımda bulamıyorum başka bir yerden falan onu nasıl bulurum görsem tanırım :) hp pavilion du t9600 intel işlemcisi vardı blu-ray yazıcı vardı 9600gt ekran vardı bir de sanırım 4gb ram falan.

He bir de bu monster notebooklardan amerika da yok mu ya ?

pricegrabber.com ve resellerratings.com'dan arayabilirsiniz. filter özellikleri de oldukça iyi. mağaza olarak beachcamera.com'u tavsiye edebilirim bu arada. türkiye'den sipariş vermeyi mi düşünüyorsunuz? 1500euro'yu aşarsa problem yaşayabilirsiniz sanırım öyleyse.

  • boshi  (13.02.09 00:36:17)
markaların kendi internet sitelerinden alabilirsin... turkiye shippingi yoksa amerikadaniste.com aracılıgıyla alabilrsin..

  • jeanne hebuterne  (13.02.09 09:32:41)
ecost gibi ucuzculara da bak: www.ecost.com

monster yerine alienware var ;)
  • 507  (13.02.09 10:19:47 ~ 10:20:08)
dell in kendi sitesi, istedigin giib customise edebiliyorsun.

  • bryan fury  (13.02.09 10:27:38)
pahalısı ucuzu sectigin parcalara gore. toplama laptop oluyor ustelik dell garantisinde fln bence oncelikli olarak dusun dell i.

  • bryan fury  (13.02.09 22:48:46)
dell alacak olursan outlet'ina da bak. refurbished urunler satiliyor burada: cogunlugu acilmadan iade edilmis, bir kismi da 1-2 hafta kullanilip iade edilmis (detayi yazar). ben 3 kez aldim outlet'tan ve hic sorun cikmadi. zaten dell kendisi geri aldigi urunleri kontrol edip yeniden paketleyip yolluyor, 2. el gibi degil.

avantaji? her refurbished alet farkli fiyatlaniyor ve ayni urunu dell sitesinden almaya kiyasla %20-%50 ucuza geliyor. outlet'taki urunler surekli azalip artar. istedigin ozelliklerde alet dusmesini bekleyip aninda golu atmak gerekiyor.

www.dell.com
  • 507  (16.02.09 13:04:56)