IKEA

selam yeni mobilya kokusu severler,

Ikea'da bi iki tırt koltuk beğendik, bu adamlar örneğin şu koltuğun nakliyesi için ne kadar para alırlar var mıdır az çok bilen?

www.ikea.com.tr

onlar 200'e getirir gel ben 100'e atayım evine diyen varsa mesaj kutuma da beklerim..

(Ankara)

yanlış hatılamıyorsam ikea'da 4 parçaya kadar 40TL idi kargo, sonraki her parça için de 3-5TL arası bişey alıyolardı. bir arayıp sorun, fiyatlar fix.

  • loveinaflipbook  (24.04.13 13:54:56)
Bende sanıyorum bölgeye göre fiyat veriyorlar idi.

  • tuhaf bir insan  (24.04.13 14:09:22)
hocam onu yaptım, 1100 TL'lik mobilyaya 350 TL çıkardı. Tükana gidip alıcam ben, herhalde o fiyatı çekmezler dedim.. çekerler diyosun :/

  • balporsugu  (24.04.13 14:29:21)
yarın bi gün okuyan olur:

Ankara'daki mağazanın nakliyatçısı DHL Ikea (Tel: 3929030-31-32) Ankara için parça başı fiyat veriyor, bizim beğendiğimiz koltuk 4 parçaymış, nakliyat tutarı 35 TL. Diğer mobilyacılarla kıyaslarsan havadan para ama 350 TL gördükten sonra deli ucuz geldi ha.. neyse hat..
  • balporsugu  (24.04.13 14:36:24)