[]

galaxy s4 preorder

Helo gençler,

1-) Galaxy s4 çıkış fiyatı 1999 tl olarak gözüküyor. Bu cihazın kısa vadede fiyatı düşer mi? 1-2-3 ay içinde falan? Yoksa ortalama 6 aydan aşağı düşmez mi? Genel fikirlerinizi alayım, tabi ki altın fiyatı düşer mi demek gibi bişey oldu

2-) Şu an Turkcell kullanıcısıyım, 2 sene daha da Turkcell kullanırım muhtemelen. Cihazı taahütle Turkcell'den mi alsam? Paketi yükseltip bir miktar fiyat artışı yaşayarak Turkcell'den mi alsam yoksa direk elektronik marketten preorder mı yapsam? Şu an paket fiyatlarını da bilmiyorum, o yüzden hiç bi fikrim yok.

3-) Cihazı preorder için vatan ya da bimeks var bildiğim kadarıyla. Bu iki dükkandan hangisini kullanmak en mantıklısı olur? Daha önceden preorder deneyimi olan var mı?

 
1- Temmuz ayında iphone 5s çikacak gibi görünüyor. Hem bu nedenle hem de iphone harici tüm telefonların her zaman fiyatının ilk aylardan sonra düşme eğiliminden dolayı temmuzu bir bekle derim.


  • edip  (24.04.13 13:04:55 ~ 13:06:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.