Sırt çantası tavsiyesi

Merhaba duyurucular

Pratik sağlam kullanışlı bir çanta arıyorum. İçine laptop, defter, kitap, spor kıyafeti v.b koyabilmeliyim. Tabi aynı anda değil. Çantayı her şey için kullanmak istiyorum. Hatta gerekirse outdoor gezisine de götürmek isterim. Mat siyah v.b koyu bi renkte düşünüyorum. Var mı aklınıza gelen? Yada bi çantadan çok mu beklentim var?

Nikein sirt cantasi var bi tane siyah baya uzun bi canta muadillerine gore,outdoor filana girersen jack wolfskin yapmis guzel boynerde gordum gecen caps veremedim ama bulursam koyarim

  • tikican  (22.04.13 17:36:03)
Eminönü kapalı çarşının oralara bak. çok sağlam çantalar var. 1 yıl önce 40 tlye sırt çantası almıştım hala taş gibi.
Markası nedir bilmiyorum ancak çok memnunun.

  • sifirin altinda  (22.04.13 17:42:18)
PADDED PAK'R BARISTA BROWN - BLACK eastpak

  • pembegurba  (22.04.13 17:46:08)
www.fashiolista.com

içine laptop sığar mı ama bilemedim
  • feykalade  (22.04.13 17:53:35)
Kralların markası Wenger derim taşıyorum çok mutluyum
Ahanda bundan var bende 50€ ya almıştım
i00.i.aliimg.com
  • maschinengewehr  (23.04.13 04:13:29)