isim koyma

oğlunuza kendi isminizi koyma konusunda ne düşünüyorsunuz ?

(bkz: kaya çilingiroğlu)

ismin güzelse ve çok eski bi isim değilse konur.mesela ben kendi ismimi çocuğuma koyardım

  • rock n roll  (21.04.13 22:11:58)
2. ahmet, 3. mahmut gibi yap, karışmaz en azından.

  • vur joker vur  (21.04.13 22:13:04)
şimdi bizde junior, senior gibi ismin sonuna ekleyebileceğimiz takılar olmadığı için çok saçma. adam misal oğluna michael jr. der, kendi ismi de michael'dır michael senior olur kendisi. çocuğa da ya mike, mikey falan diye ya da michael junior diye seslenirler böylece kime seslenildiği karışmaz. burda durum bu. ama bizde bu olayı yapan net gerizekalıdır. hatta hakim olsam babasının adını taşıyan biri isim değişikliği için gelse anında kabul ederim değiştiririm ismi.

  • speculative fiction  (21.04.13 22:19:16 ~ 22:19:39)
Benim iki tane var biri iyi biri kötü. Kötü olanı koyardım pezevenge. Ben çektim yıllarca o da çeksin.

  • sarhosken alinan hesap  (21.04.13 22:21:08)
gereksiz bir atraksiyon

genelde babalar ogullarina koyuyor
hic anne adinin kizina kondugunu gormedim
var mi boyle
  • exlibris  (21.04.13 22:21:50)
@exlibris derya baykal'ın kızı var derya şensoy. bence hoş değil.

  • there is a light that never goes out  (21.04.13 22:25:34)
isimlerin köküne kıran girdi sanki tee allaam.

maksat yeşillik minvalinden davranışlar.
  • cecilia  (21.04.13 22:28:40)
bunu yazdıktan sonra farkettim,
babamın adıyla dedemin, halamın adıyla babaannemin adı aynı :)

  • facebook  (21.04.13 22:38:00)
olabilir. ismimi çok beğeniyorum. ben de oğlum olursa kendi ismimi koyabilirim.

  • norek  (21.04.13 22:55:44)