Acil Köpek Hakkında Yardım

2,5 aylık yarım paket makarna yedi, seviyo dediler. Hala da aç gibi alternatif olarak ne verebilirim?

makarnanın kalanını da ver yesin bari.

  • raskolnikov2  (21.04.13 20:33:33)
belki makarna yeterli gelmiyodur,doyurmuyodur.mama versen.ya da tavuk falan.ama tabi sakıncası olur mu ya da ne kadar verilir bilemiyorum.

  • rock n roll  (21.04.13 20:36:41)
kopek hep actir dedikleri gibi. sen belli bi miktar verir sonra birakirsin. bu yasina ve cinsine gore degisir. mama vermen daha iyi olur makarnadaki seker miktari zarar verebilir hayvana.

  • jangbogo  (21.04.13 20:39:43)
Daha fazla vermeyin sakın. Siz 5 tencere daha da verseniz hepsini yer o. küçük yaşta alıştırın sizin istediğiniz zaman yemesine. Tabii bunu yaparken aç da bırakmayın ama en azından mamaya alışsın şimdiden. Yemek olarak pek vermeyin küçükken, özellikle şekerli şeyler vermeyin. Çok ama çok nadir olarak çikolata verebilirsiniz hediye olarak, bir şeyler öğretirken filan.

  • olcay  (21.04.13 20:55:44)