iPhone 4s e-mail uygulaması

iPhone 4s'te default olarak gelen e-mail uygulaması var ya, onda nedense şu anda 6 yeni e-mail varmış gibi görünüyor. ama açıyorum bakıyorum, yok öyle bir şey.
Dün e-maillerimi kurcalarken birden oldu. Bir anda 6 yeni e-mail gelmiş olma ihtimali yok zaten. Orada köşede 6 yazıyor olması çok sinirimi bozuyor. Telefonu kapatıp açtım belki kendine gelir diye, yine yok.

Var mı bir fikri olan?

icloud mail hesabına mail gelmiş olmasın. Mail uygulamasını açtıktan sonra sol üstte PK'ya tıkla. Ordan Tüm Gelenler'e tıkla. Diğer posta hesapların da gözüksün.

  • onexey  (21.04.13 13:09:56)
Email adresimi 'ayarlar'dan silip tekrar kaydettim, düzeldi. Niye böyle bir şey oldu hala merak ediyorum ama.

  • elcolerico  (21.04.13 13:15:13)
@oxeney yok bakıyorum benim @hotmail.com hesabıma gelmiş görünüyor mail. Yanında (6) yazıyor. tıklıyorum, sadece 4-5 tane okunmuş mail var. hatta onları da sildim tamamen belki onlardandır diye. Yine de o 6 gitmedi ordan.

  • elcolerico  (21.04.13 13:16:48)
junk klasorunu de kontrol et

  • exlibris  (21.04.13 14:06:50)