Adam dünya güreş şampiyonuyum diyor ama?

Bizim spor salonunun sahibi güya 92'de Dünya, 93'te Avrupa, 99'a kadarki yıllarda da Türkiye şampiyonu olmuş. Adamın adını Google'lıyorum, spor salonunun sitesinden başka bir şey çıkmıyor. Güreş federasyonunun sitesinde arşiv yok. İngilizce olarak güreş şampiyonalarını arattım, yok adamın adı.

Bunu öğrenebileceğim başka bi yol var mı? (Güreş federasyonunu arayıp sormak dışında)
Bir de, güreş bu kadar bol şampiyon çıkarıyor mu ya? Adam neymiş de haberimiz yokmuş(!)

adi ne? hangi dalda hangi kiloda hangi yas araliginda sampiyon olmus?

45 kilodan +110(emin degilim) kiloya kadar bir suru kilo araligi var. her birinin gencler, yildizlar vs kategorisi var. serbest, grekoromen dallari var. muhtemelen her sene 50 tane turkiye sampiyonu oluyordur
  • crucio  (21.04.13 00:55:49 ~ 00:58:23)
yatağa gir adamla..olağanüstü performans sergilerse doğrudur dediği

  • marcel  (21.04.13 01:01:31)
saka yollu "ya kadir abi yeme bizi, hadi göster resimleri inancam" filan diyin, foto varsa dogru olma ihtimali var güres gibi sporlarda bin farkli dal oldugundan.

  • serabetan  (21.04.13 01:09:43)
Türkiye'de bütün spor salonu sahipleri o sene şampiyon olmuş...

Yersen....
  • Sellim  (21.04.13 01:09:48)
www.fila-official.com
buradan da bakabilirsiniz, belki işinize yarar.

  • g7mor  (21.04.13 01:10:17)
bu olay yanlış bilinen doğrulardandır. arkadaşın dediği gibi inanmak istemezsinin önce ama genelde doğru çıkar.
allahın dağında bir mahalleden bir spor salonu: www.kibaroglukickboxing.com
www.wfmc-kickboxing.com
  • g7mor  (21.04.13 01:19:08)
@crucio: kadir gırdoğlu. hangi kategoride olduğu yazmıyor. güya 95'te sakatlanmış, ama 99'a kadar hep Türkiye şampiyonu olmuş. nasıl işse...

  • black sabahat  (21.04.13 01:20:52)
@serebatan: adı kadir, yoksa tanıyor musun :P
fotoğraf mantıklı, face'inde 50 bin tane kaslı fotosu var, bi tane bile güreş fotosu yok. mantıklı.

  • black sabahat  (21.04.13 01:21:40)
güreşi bilmiyorum ama vg de binlerce şampiyona var. Sponsorların yaptığı vs. Hepsi de Türkiye şampiyonu oluyor. Bu da öyle olabilir.

  • nickini vermek istemeyen uye  (21.04.13 03:14:38)