Hyundai elantra 2013 kullanan/bilen/duyan

arkadaşlar 2013 hyundai elantra almak üzereyiz. bu aracı kullanan, kullanan tanıdığı olan varsa fikirleri şu aşamada çok önemli. teşekkürler şimdiden

50 milyara ne arabalar var be abi
cetta
octavia/rapid
lagune
insignia boş/astra full
mondeo orta/focus full
mazda 3 ful
lancer full
primera nissan

çok düşünmek lazım
50k büyük para zeytinin peynirin fiyatı belli
  • netadam  (20.04.13 15:56:06)
PEUGEOT 508 1.6 VTİ 120 HP
407 full
ctröen :D c5 boşline
ds 3
  • netadam  (20.04.13 15:59:08)
önceki arabamız focus'tu zaten ama iç hacmi olsun malzeme kalitesi olsun yeni kasada gerçekten yerlerde. kullandığımız kasa son kasasından ciddi anlamda çok daha başarılı. yeni kasa focus'u o yüzden eledim. yoksa focus'tan gayet memnundum. jetta'nın da highline paketinin 1.2'si var o fiyata onu da araştırdım çoğu kişi o motor o kasayı taşımıyor dedi. fransız arabalarını da inceledikten sonra eledim. geriye sadece opel astra kaldı o da full paketti. ikisi arasında kalınca ben opel dedim, babam elantra dedi. malum son kararı da o veriyor. vazgeçirecek bir şeyler bulurum umuduyla yazdım ama hyundai gerçekten güzel araba yapmış bu sefer. amerika'da yılın otomobili seçildiğine göre var demek ki iyi bir şeyler.

  • ihaleli batak  (20.04.13 16:25:45)