Iphone 5 imei değiştirme.

Merhabalar.

Şimdi ben yurtdışından iphone 5 aldım. Kendi pasaportumda kayıt hakkı olmadığı için kayıt ettiremedim. Bu telefonun imei'sini telefoncular değiştirebiliyor mu? Değiştirsem tam olarak ne olur? Yani kullanmaya devam edemez miyim? Yazılım falan mı güncelleyemem nedir tam durum?
Tespit ettiler diyelim, tekrar değiştirip kullanmaya devam eder miyim?

Ne zararım olur yani?

hmmm anladım.. bunu bilmiyordum. pasaport olayına girmek şart o zaman. teşekkürler :)

  • ayaz mckiller  (20.04.13 14:02:48)
istanbuldaysan doğu bankta araştırbilirsin ama direk gidip yüksek sesli değilde biraz daha kimsenin duymayacağı şekilde sorabilirsin. yada duyuruda yeni giriş yapmış pasaport için ilan verebilirsin ama doğubank daha ekonomik olur gibime geliyor çünkü pasaportu olan kişi de en az 100lira isteyecektir e birde vergi dairesine 100 lira yatırman gerekiyor. derken durum böyle dostum.

  • crybabyy  (20.04.13 16:07:30)
@crybabyy malesef ankara'dayım.. bir şekilde en az 200-250 lira daha cepten çıkacak yani.. pasaportu olan adama para vermeye eyvallah da devlete bir de haraç ödeyecek olmak en çok koyuyor açıkçası. soymak için yer arıyorlar.

  • ayaz mckiller  (20.04.13 16:59:08)