Pet Society

Facebookta bu applikasyona bağımlı olmuş durumdayım. Ama nasıl para kazanacağımı biri anlatsın lütfen. Evime bir banyo yaptırmak istiyorum. bir küvet 1500 lira. yuh. daha bunun duvar kağıdı, yer döşemesi, lavabosu vs var.

ühühüü :(

sdlkşgjdflgkjdfglş

cevabı kız arkadaşımdan öğrendim. oynuyorsam top olayım.

şunlarmış para kazanma yolları:

1- stadyuma gidip yarışlara katılabilirmişsiniz. kazandığınız her yarış için 30 chip eğer ki bahis oynayıp kazandığınız takdirde yatırdığınız paranın 2 katını kazanabilirmişsiniz..

2- kupa kazanarak 50 chip kazanıyormuşsunuz. awards diye bir sayfa seçeneği varmış. onun sağ altında yazıyormuş hepsi.

3- bundan işte hiçbir şey anlamadım. kendi hayvanın ve arkadaşlarının da saglık, hijyen ve mutlulugunu maksimuma çıkararak para kazanabiliyormuşsunuz.

son olarak da küvet müvet alması için birkaç fırın ekmek yemesi lazım dedi. dkfjgdfhlkdjfghl
  • dambil  (11.02.09 13:15:51)
gayet anlamsız 3 yol daha varmış. ilk 2 madde mantıklı olduğu için 3.yü kurtarıyor o yüzden bu 2 mantıksızı eklemek yerine yeni bir cevapta yazıyorum.

4- ağaçların arasında gezerken para çıkıyormuş. ne kadar realistik değil mi?

5- top oynatacakmışsınız.

6- arkadaşlarının hayvanını ziyaret edince 20 chip kazanıyormuşsunuz.

bu 3 yolla para kazanmanın mantığını açıklayana 43908754389 chip veriyorlarmış ayrıca..

ek: of duyuru of. senin yüzünden nasıl bilgilerle doldurdum kafamı. lskjgdfljkgh
  • dambil  (11.02.09 13:23:30 ~ 13:24:19)
ek olarak her gün gir. her gün sana daily lottary den para geliyo (hayvanın kumar alışkanlığı var). bazen 500 bazen 50 para geliyo ama ne olur olmaz sen sık sık gir.
ayrca banyo alsan bile temizlenmiş olmuyosun sadece eğleniyo. sabunu kullanmak zorundasın... ben tost makinesi almıştım. ekmek fırlatıyo ama o ekmeği alıp yiyemiyosun. böyle aptal bişey

@dambil; kızı erkeği farketmiyo herkese fena halde alışkanlık yapıo
  • hia  (11.02.09 13:51:15)
iyi de arkadaşlar. şimdi her bir ziyarete 20 lira veriyor (günde bir kere)
bu da 20 arkadaşınız olsa günde 400 lira yapar. üç gün gezeceksiniz ki bir küvet etsin. milletin petini yıkamak sevmek 2 lira. ağaçlar arasından da öyle 1-2 lira veriyor ancak. ip atlamak top patlamak da öyle... burada da geriye yalnızca bahis ve yarış kalıyor ama onun da algoritmasını çözemedim. kimin kazanacağı anlaşılmıyor yarışlarda. adamın peti en geriden gelip geçiveriyor...

yani bu sayılan yöntemlerle öyle evlere sahip olunmaz. ama milletin evine barkına bakıyorum. 6 odayı da ağzına kadar eşya ile doldurmuşlar. güller müller. ulan bir demet gül 2000 lira allahsızlar, her odaya konur mu?
  • kahvegibi  (11.02.09 13:56:55)
Bu sorunun basit bir çözümü var:

Pet Society forumuna gir, relationship requests mi ne öyle bir bölüm var. Aynı durumda olduğunuz kişiler o forumda facebook profillerine link veriyorlar, arkadaş listenize ekleyebiliyorsunuz. 50 kişi ekleyip de hepsini ziyaret etseniz 1000 altın eder günlük.

İşin tadını kaçırır da 100 200 kişi eklerseniz hem arkadaş ziyareti başına kazanılan altın düşüyor, hem facebook hesabınız abuse yüzünden kapanabiliyor -diye duydum.

Allah kurtarsın efem.
  • joelskellington  (11.02.09 14:12:03)
hemen diyim; altı odam var (kızcaksın biliyorum). hepsi dayalı döşeli. gün geliyo paramı neye harcasam karar veremiyorum. arkadaşlarımdan biri sık girmiyor. onun hayvanını giydirip kuşatıyorum. fakat evinden çıkıp tekrar girdiğim de tekrar aç bitp harap haline dönmüş oluyor. .ünkü benim bakmamı kabul etmiyor illa sahibi ilgilencek. bende tekrar tekrar sevip okşayıp karnını doyuruyorm.
sonra ağaçlardan; eğer tüm hepsini gezerseniz 8 ile 11 para arası birşey alırsınız. hepsini geziniz efendim. üstelik gezdikten sonra eve gelin. hayvan kirlenmiş ve acıkmış olacak. tekrar onun ihtiyaçlarını giderin ve dışarı çıkın. ağaçarın arasında bulunmayı bekleyen başka paralar olarak (gün içinde bunu defalarca tekararlayın. eve gelip hiç bişey yapmadan dışarı çıksanız da oluyor)
mystery box; efenim, arasıra bunlardan alın ama 50 paralık olanlardan, hani mor olanlar. içinden değerinin çok üstünde kapı, pencere eşya, giysi ıvır zıvır çıkacak. satın aldıktan sonra eve gelin sandığın içinde oluyor. sandıktan çıkartıp üstüne tıklayın hayvan açmalı onu. eğer çıkan şeyi beğenmezseniz satabilirsiniz. 50 paraya aldığınızı 49, 66, 129 paraya satarsanız kar ederseniz. eğer ki 33 paraya satarım derse kalsın kullanın onu. çünkü normalde gidip dükkandan alsanız 100 para filan vermeniz gerekcek yani yine kardasınız.
yarışlar; bahislerin mantığı yok. yarışları kazanmak içinse hayvanınız acıkmış olmasın, yavaş hareket eder. ayrıca hiç düşmememe çalışın. 2-3 kere düştüyseniz mümkün değil kazanma şansınız yok. önünüze çıkan muz kabuklarının üstünden atlamak yerine tıklayın, muzun üzerine tıklayın. bazen altından bir tane para çıkıyor. yarış başına 1-5 para kazanabilirsiniz.
bu kadar bitti. vakit boşluğundan 1-2 ay kastım 250 yarışıda kazandım :)
giyim eşyalarına ödül veriyor ya. boşuna uğraşmayın, harcadığınız para kazandığınız ödülden herzaman için fazladır. arkadaş ziyareti ve oyunlardan para kazanmaya çalışın.
hediye verme bile ödül kazandırıyor. en ucuz şey; elma, armut ve soğan. bunlardan yüzlerce alın. arkadaşlarınıza armağan edin, 50, 100 ve 150 para kazanıyorsunuz. ama en ucuz hediyeyi bile verseniz zararlı çıkıyorsunuz...
hmmm bayaa oynuyomuşum ben bunu :)
  • hia  (11.02.09 14:19:24)
benim de bir arkadaşım oynuyor. (bkz: bir arkadaşım ekolü)

  • mea maxima culpa  (11.02.09 19:31:14)
ayrıca o arkadaşım diyor ki, böyle ağaçların arasında dolaşmakla toplanacak üç beş kuruşla banyo küveti filan alınmaz.

bunun illegal ve de legal yolları var.
  • mea maxima culpa  (11.02.09 20:05:58)