Taksimdeki Adidas büyük mü ? ( sizce hangi ayakkabıyı alıyım ? )

www.ayakkabidunyasi.com.tr

www.sporjinal.com

şu ürünleri beğendim bunlardan 1 ya da 2 sini olacağım. en büyük adidas taksimde mi ? mecidiyeköy de var mıdır ?

ilki şu an ayağımda, beyenerek giğiyorum. yanlardan patladı ama ayağım taraklı olduğundan.

  • kargn  (18.04.13 13:16:13)
son link süpermiş!

  • indescribable  (18.04.13 13:25:43)
sonuncuyu üstüne para versen giymem. ilk 2 taneyi giydim gayet iyiler deeeeee o pilimsalao yazan model süper duruyor. ilk defa gördüm acayip beğendim. acaba ayakta nasıl duruyor?? burdan süper göründü gözüme.

taksme gitmeden önce de telefon et sor bakalım istediğin ayakkabıların model ve numarası var mı. ayırsınlar sana, ona göre gidersin. ben öyle yapıyorum. burdan kalkıp oraya kadar gidip sonra da o mağazada o modelin olmadığını öğrenmek çok kötü
  • esek sipasi  (18.04.13 13:38:14)
ilki çok paçoz duruyor sakın alma.
sıralamam;
1.superstar,
2.Plimsalao

hadi belki 3. samba.
  • jimjim  (18.04.13 13:40:08)
bence hiçbiri ama illa bunlardan alıcaksan 2.

  • aktör  (18.04.13 13:48:14)
3ü beğendim ben

  • yue  (18.04.13 13:48:49)
4 ü beğendim

  • enkolaykullaniciadi  (18.04.13 13:56:07)
samba yazan

  • mahnita  (18.04.13 14:40:18)
Nike'ın modeli çok basit bir model. Tavsiye etmem.

Superstar sağlam ayakkabıdır ama model hoş değil. Kendine yakıştırıyorsan giy derim.

Daroga Canvas bu yıl çok satan bi' model ama senin zevkine bağlı.

Samba zaten iyidir ama düz taban, pek rahat edemezsin.

adidas Mağazasından almanı tavsiye etmem. etiket fiyatıyla almış olursun, internetten al.

Şu ayakkabıyı incelemeni tavsiye ederim.
www.sporjinal.com

Rengini beğenmezsen aşağıda siyah ve beyazı da var.

Yazlık bi ayakkabı arıyosan aşağıdaki ayakkabıyı da tavsiye ederim.

www.sporjinal.com
  • dynder  (19.04.13 10:38:01)