[]

Temettu Dagitimlarina Nerden Bakilir?

bist'deki sirketlerin gecmiste dagittiklari temettuleri nereden gorurum? bi de benim elimdeki sirketlerden bi tanesi dagitmissa o otomatik olarak vadesiz hesabima mi gecer nakit olarak yoksa baska bisi mi olur?
 
www.camismenkul.com.tr

buradan aşağıdaki drop down menuden hisseyi seç üst tarafta temettüye tıkla oradan görebilirsin.

örnek görünüm isctr icin

img401.imageshack.us

temettü dağıtılınca hangi aracı kurum ile işlem yapıyorsan oradaki hesabına geçer para, sen istediğin zaman vadesiz hesabına aracı kuruma talimat vererek aktarabilirsin.
  • feodal moruk  (18.04.13 10:23:12 ~ 10:36:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.