şiddet gören çocuk

öyle alkolik, 7/24 döven bir baba yada anne figürü yok; ama gerek anne gerekse baba deli diyebileceğimiz türde reaksiyonlar gösteriyorlar. aşırı disiplin, ufacık şeylerde dayak atmak vs..çocuğun bir takım korku problemleri var. durum çok kritik değil; böyle giderse bunun etkilerini ömür boyu yaşayacak. baba denen yavşak, tipik bir loser. gücü kime yeterse. mesela geçen abisine vurmuş abisi karşılık verdiğinde kapıyı vurmuş 3 gün eve gelmemiş. anne olacak zilli de 3 gün boyunca kocam diye ağlayıp çocuklara hönkürmüş. işin boktan tarafı çocuk, anne ve babasına çok bağlı. bişeyler yapabilir miyiz?

lunapark' a götürebilir sonra ona dünyanın en eğlenceli yerinin sadece lunapark olduğunu anlatabiliriz.

  • overlok makinasi  (17.04.13 13:02:45)
yani neden "o" çocuğa yardım edelim dünyada milyon tane o çocuktan var. ben de onlardan birisiyim. anasına babasına gücü yetecek yaşa kadar o dayağı yiyecek. sonra babası artık çocuğuna fiziksel olarak güç yetiremeyeceğini, dövemeyeceğini anlayınca içkiyi artıracak. çocuk da ekonomik özgürlüğüne kavuuşunca siktir olup gidecek. babası yaşlanıp felç olunca dönecek ve onu alıp bir bakım evine yerleştirecek. bakımevindeki hasta bakıcı yaşlı ve felçli aamı soğuk suyla ve deterjanla haftada bir yıkayacak.

  • kvef  (17.04.13 13:10:33)
Anne ve baba hakkinda cocugun yaninda boyle konusmayarak ise basla
Sonra bu konuyu temcit pilavi gibi cocugun onune getirme hatta cocukla ev ev aile konusma
Eglendir, eglenceli seylerin kaynagi sen ol.

Ve son tavsiyem kimsenin hayati hakkinda yeterli bilgiye sahip olmadan loser yada zilli gibi yorumlar yapma. Allah muhafaza hayat dersi verir o evin 4 duvari
  • cecilia  (17.04.13 13:13:28)
overlok daha büyük sorunlara yol açmak için çırpınıyor olaydık böyle yapmalıydık sakın yapmayın demek istemiş. ben çocuk olsam ve biri bana tek eğlenceli yer lunapark dese geri hep açlıycan hep dayak yiycen dese ben şahsen ya intihar ederm ya lunaparktan hiç çıkmam

  • netadam  (17.04.13 13:43:34)