[]

hangi ilacı içsem?

biliyorum doktora sormadan ilaç içmek çok yanlış çok fena. ancak bugün ve yarın doktora gidemeyeceğim, yarın akşam da önemli bi durum var.
boğaz ağrısı ve yanması, burun akıntısı, vücut kırıklığı ve hafif ateş var. elde bulunan ilaçlar: kongest, tylol tablet, tylol hot, panadol, cirrus, maximus. hangisini içsem 1 gün içinde biraz iyi gelir? 
ateş olayı kötü tabii, bir doktora görünmek şart. tylol hot içip istirahat edebilirsiniz.. veya kongest'den sabah ogle aksam alabilirsiniz.

geniz akintisi varsa sabah aksam cirrus alabilirsiniz o geniz akintisini kurutur ama cok icmeyin.

edit: doktor degilim. belirttiginiz ilaclarin hepsini sik sik hasta oldugum icin sık sık kullanirim.
  • kobretti  (16.04.13 21:53:17) 
6 saat ara ile 1 tab kongest ve cirrus kombo yapınız
12 saat ara ile 1 adet amoklavin bid 1000 tablet (eğer alabilirseniz iyi olur 10 tl)

  • alixkandemir  (16.04.13 22:08:21 ~ 22:09:09) 
@alixkandemir cirrus+tylol yapmayı düşünmüştüm, iki dekonjestan fazla olmaz mı ki? amoklavin de yarın doktora gidemezsem alayım içeyim madem


  • aseton  (16.04.13 22:11:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.