adalarda kahvaltı

arkadaşlar cumartesi günü manitamla yıldönümümüz. kalacak yer ve akşamı ayarladık ama kahvaltıyı ayarlayamadık. gezme olsun diye adalar'da kahvaltı yapalım dedik. var mı bildiğiniz kahvaltı yerleri? hangi ada olduğu mühim değil. çok abartılı olması gerekmez, illa deniz görelim diye derdimiz yok. nevalemizi alıp kahvaltı yapabileceğimiz bir yer de olabilir.

cumartesi hava sıcak olacak sanırım. alın nevalenizi gidin heybeliadaya. piknik yerlerine yayılıp mis gibi kahvaltı yaparsınız.

  • bxgx  (11.04.13 23:55:11)
Büyükada'da Mado var ama adalara kadar gidecekseniz yanınızda götürün nevalenizi. Oturun bi kenarda yiyin. Ekmek peynir meyve suyu götürseniz de olur. Netceniz kahvaltıcıyı...

  • pass  (12.04.13 00:23:04)
bana sorarsan büyükada ve heybeliada'yı geç. sessizlik, sakinlik arıyorsan burgazada favorimdir. vapurdan inince sağ tarafa doğru yürü, en sonda denizin dibinde bi çay bahçesi var, kahvaltı tabakları güzel. güzel peynirli yumurta da yapıyorlar. kahvaltı sonrası için de diğer adalara geçer bi güzel gezersiniz.

  • oldtimer  (12.04.13 11:46:01 ~ 11:46:50)