Whatsapp Sorusu

Iphone telefonumu kardeşime vereceğim. Başka hat takılsa da benim whatsapp hesabıma yazılan mesajlar verdiğim telefona düşer mi?

programı kaldırırsan o kendi yüklediğinde kendi numarasıyla yüklenecektir.

kesin çözüm ise delete account. sil , sen kendi kullanacağın telefonuna yüklerken tekrar ayni hesap oluşur. ama bu arada yazılanlar gider , bilgin olsun.
  • sadun.net  (11.04.13 12:32:55)
whatsapp'in icine takili olan hat ile tek bir baglantisi var, o da baslangicta onaylamak icin gelen sms'e cevap vermek. sonrasinda baska bir ulkeye gidip, bambaska bir hat bile taksan, o telefonda calistigi muddetce, ilk numaraya atilan mesajlar gelmeye devam eder.

sadun.net'in dedigi gibi, evet, delete account yapabilirsin.

yahut, telefonu fabrika ayarlarina geri dondurup, tum kayitlari silebilirsin. akabinde kardesinin hatti takiliyken tekrar whatsapp'i yukleyip, bu kez onun hatti ile uyelik alirsin.

android kullanmakta oldugum icin iphone'da bu islemler nasil yapiliyor bilemiyorum. ama android'de fabrika ayarlarina donersen, default gelen uygulamalar disindaki her seyi (rehber ve sms'ler dahil) siler. haricen yuklenmis olan uygulamalarin olusturdugu hesap bilgileri gibi data'lari da siler. boylece sen yeniden kurdugunda, tekrar uye olmani ister.
  • chronic unholy  (11.04.13 12:43:18)