Upload Hızı

Nedense torrentte upload hızını sınırlayasım geliyor 50de falan. Biliyorum download hızımı etkileme gibi bir şeyi yok.
■ Siz napıyosunuz?
■ Upload hızını sınırlayim mi? Bana bi eksisi olur mu?

i.imgur.com

edit: genelde upload hızım 60-70 lerde geziyo

public trackerlerde 1kb
private trackerlerde sınırsız(olsa ne olacaksa, 100kb zaten upload hızı ortalama...)

  • ucan spagetticanavari  (10.04.13 23:30:14 ~ 23:30:23)
genelde sınırlamıyorum. upload hızım da çok düşük zaten. 120 download / 27 upload

  • sutlu nescafe  (10.04.13 23:32:11)
upload sınırsız olursa download son hıza ulaşamaz. ul hızını %'80 civarında kullanmalısın torrent kullanırken. çok fazla düşürmen ekstra bir etki yapmaz.

ayrıca 5kb falan yapmayın lan, zaten ülkece upload hızımız afrika'dan hallice, bir de farkı sizi hiç etkilemeyen bu şeyi gereğinden fazla limitleyin mümkünse. internet'in boşa akması gibi bir şey.
  • christopher nolan  (11.04.13 01:41:07)