Tek basina tatil

Tek basina bir erkek olarak kafami dinlemek amacli tatile ciksam acaba nereye gidebilirim..
kriterler sunlar:
- yer uzakdoguda olucak tayland,filipinler malezya falan
-kendimi yanliz hissettirmiycek bir ortami olucak
-cok pahali olmiyacak

Bu arada amac sex turizmi degil gezmek, eglenmek, yeni asklara yelken acmak falan..

  • sezaryan  (08.02.09 11:23:14)
yalnızlıktan sıkılırsın bence. insan gördüklerini yaşadıklarını birisiyle paylaşmak istiyor. telefon da açamıyorsun çok pahalı olduğundan. o yüzden orada bari bir arkadaşın olmalı eğer buradan götürmeyeceksen.

  • desdinova  (08.02.09 11:27:33)
mekan konusunda bişey söyleyemem, ama kendini yalnız hissetmemek için bir dslr alıp gitmen faydalı olabilir. onu çekicem bunu çekicem derken vakit geçer, yalnızlığının farkına varmazsın...

  • makineci  (08.02.09 13:32:29)
tatil için phuket adasını önerebilirim. "le meridien beach resort" gayet güzel ve hesaplı bir oteldir.

"yok ben bi süre sonra daralırım" derseniz pattaya'yı da tavsiye edebilirim. daha hareketlidir.
  • schizo  (08.02.09 13:37:10 ~ 13:37:54)
phuket'te tony resort vardır, tek geçilir.

  • desdinova  (08.02.09 15:01:17)
desdinova haklisin bir arkadasla gitmek iyi olur ama suan oyle bisey istemiyorum. aslinda amacim insanin kimseye ihtiyac duymadan kendine yetebilecegini kanitlamak..tatil yapmak icin neden baska birinin afra tafrasini cekmek zorunda olayim ki diyorum. tabiki asosyalde olmak istemiyorum o yuzden gidecegim yerde sosyal bi ambians olmali ki yeni arkadasliklar olussun.. bu arada tony resortun olayi nedir aceba?

  • sezaryan  (08.02.09 19:22:09)
tony resort, phuket patong beach'te merkezde ve fiyatlari makul, gayet temiz bir otelimizdir. turkler tarafindan da cok tercih edilir.

  • desdinova  (08.02.09 21:06:14)
tek başına gideceksen ve işin içinde sex turizmi yok ise batıya git doğuya değil.

  • trocero  (08.02.09 22:16:24 ~ 22:16:44)
4 sene malezyada yaşamış birisi olarak sana derim ki
asyada sadece singapur a git.
Sentoza da , clarke quay, boat quay da çılgınca eglen.
  • cruseo  (08.02.09 23:11:44)