bacağımda pembe eti gördüm

bundan 1,5 ay önce uyurken bilgisayarın şarj adaptörü bacağımı yakmışdı sabah kalktığımda su toplamış şekile buldum serçe parmağı kadar bi yeri akşama bi şekilde patladı sonra bende eczaneden battikan ve gazlı bez aldım battikanla temizleyip gazlı bezle sildim 3 gün sonra çıkardım gazlı bezi kabuk bağlamıştı ve o kabuk 1 ay bacağımda kaldı en son yeter artık diyip dün kabuğu çıkardım ama çıkarmam la pembe eti görmem bir oldu resmen 1 cm kadar çukur oluşmuş yine battikanla temizleyip gazlı beze sardım..

not:doktora gitsem krem verecek ama açık yarayada sürülmezki krem ne yapacam ben

battican sürüp gazlı bezle sarmayı bırak artık. yanık yara o kadar kurcalanmaz! bepanthen krem sür, başka da bir şey sürme. üzerini de yapışacak şeylerle kapatma. gazlı bez vs gibi yani.

  • girl in a coma  (09.04.13 22:51:42)
silverdin yanık kremi filan kullan, yarayı da kapatma.

  • red g  (09.04.13 22:57:57)
Gazlı beze fazla sarma sadece 1-2 kat, o da açık yaraya toz pislik gekmesin. kabuk bağlayana kadar böyle takıl bence. Ondan sonra da koparma bi daha.

  • innerbliss  (09.04.13 23:03:42)
yanık yarası kapanmaz..

  • jamswety  (09.04.13 23:10:14)
mikrop kapar o antibiyotik falan kullanman lazım olur manyak mısın git doktora.

tetenoz vermesi de muhtemel...
  • su aygırı  (09.04.13 23:31:16)