Boss Turizm

arkadaşlar bilenler bilir ulusoy, varan vs. kıyas bile olmaz boss farklı bir kategorideydi. koltukları meclis genel kurulundaki kırmızı koltuktan iyiydi, ikea daki 4 bin liralık deri koltuk gibiydi rahatlığı içi salon gibiydi zaten konforunu anlatmaya gerek yok binenler bilir. boss kapandıktan sonra böyle bir firma kaldı mı türkiye'de ya da yurtdışında vs. var mı nerde vardır böylesi?

boss'u az kullanmadim. izmir-ankara varan ulusoy 25-30tl iken boss 55-60tl aliyordu. turkiye'ye 3 koltuklu otobusleri ve business class otobus yolculugunu ilk bunlar getirmisti. taa 2003 yilinda otobuslerinde kablosuz internet hizmeti veriyorlardi. sonra varan, ulusoy, kamil koc falan da 3 koltuklu otobusleri getirdiler. hizmetleri boss kadar degildi ama daha ucuzdu. muhtemelen standart otobuslerdeki karlari ile bu seferleri de bir sure subvanse ettiler. boss da bunlar karsisinda daha fazla dayanamadi. sonra zaten ucaklar da ucuzladi.

turkiyede o kadar rahat koltuk gormedim. ama kamil koc'un rahat hatlarinin koltuklari da rahatti. gerci en son 4 sene once falan bindim. su anda nasildir bilmiyorum. amerikada bolt diye bir otobus firmasi vardi. onun da koltuklari rahatti.
  • crucio  (09.04.13 18:06:51)
bir boss degil.

  • kendinikertenkelebek  (09.04.13 18:40:23)