kuyruk sokugu agrısı

arkadaşlar benim nerdeyse bir aydır kuyruk sokugum agrıyo ayakdayken bir sorun yok ama otururken özellikle sert zemine oturduysam çok şiddetli bir agrı oluyo neden olabilir doktora gitmelimiyim bunun için hangş bölüme müracat edilmeli?
not: işim dolayısıyla sürekli oturmak zorunda kalıyorum

kıl dönmesi olabilir mi ki?

  • sheridans  (09.04.13 14:54:44)
welcome to kıl dönmesi ; (bkz: kist dermoid)

  • dodi el ford  (09.04.13 14:54:49)
büyük ihtimal kıl dönmesi oldu, geçmiş olsun.

valla hastaneye gittiğinde önce cildiyeciye yönlendiriyorlar oradan da dahiliye.
  • brotha b  (09.04.13 14:54:50)
kuyruk sokumu kemiğinde eğrilmiş olabilir dalga gecmiyorum. sert bir yere hızlı şekilde oturmaktan kaynaklı olur bu eğrilik.
bu ihtimali de düşün ve git röntgen cektir

  • miki toys  (09.04.13 14:58:19)
kıl dönmesi felan degil kemigim agrıyo sadece ben bel fitigından korkuyorum.

  • kardelen16  (09.04.13 15:00:05)
peki donda böyle iltihabımsı bi yapı çatalda sivilce şeklinde çıkıntı var mı o zaman kıl dönmesi

  • the game  (09.04.13 16:22:16)
hayır kıl dönmesiyle hiç bir alakası yok bu sadece kemik agrısı ben çok zayıfım ve dırek kemigim batıyo.

  • kardelen16  (09.04.13 16:32:18)
sürekli oturduğun için olabiliyo, kaykılarak oturuyorsan özellikle. Ben de de vardı bu, bütün gün işte otur, sonra serviste otur.. Geçti ama sonra işten ayrılınca.

  • innerbliss  (10.04.13 12:55:19)