Sokak kabadayılarına ders olacak karar.

gundem.milliyet.com.tr

Ne düşünüyorsunuz?

dinsizin hakkindan imansiz gelir. sindikce bu mafya bozuntulu dallamalarin cesareti cogalir. benim canimi esas sikan devletin bu aileye magdur aileye sahip cikmayacagi ve magandanin cevresindeki diger hanzolarin aileyi ileride rahatsiz edecegi gercegi.

  • tdl  (09.04.13 03:55:30)
hakim küçükken çok çekmiş bu belalılardan belli. şimdi ezilenin yanında duruyor.

  • vur joker vur  (09.04.13 04:04:19)
haklı bir karar ne olacaktı yani?

millet çeksin kafayı, alsın uyuşturucuyu sonra gözünün önünde çocuğunu öldürmeye çalışsın. allah aşkına başka seçenek var mı? ağır konuşacağım konuşamıyorum.
  • dieselsingle2  (09.04.13 04:24:00)
tabi ki haklı bir karar.

eve giren hırsızları da kafasından mafasından vurmak serbestleşmeli ayrıca.
yok silahlar denk değil, yok arkadan vurdun, yok evinin bilmem neresinde vurdun muhabbeti de ayrı bir saçmalık.

türkiyenin böyle kanunlara ihtriyacı var
  • kamera motor  (09.04.13 07:33:06)
bu ülkedeki asıl sıkıntı; tinerci seni vuruyor, tinerci seni kesiyor, tinerci seni öldürüyor ve tinerci ne yaparsa yapsın hapse atılmıyor. içeriyi karıştırır, o olur bu olur diye nezarete bile atılmıyor.

ama sen tinerciyi vurduğunda, ömrün hapislerde geçiyor.

şu yasaları düzeltsinler de, elde silahla orospu çocuğu tinercileri avlayalım.

benim günahsız bir arkadaşımı sadece cüzdanı için öldürdü bu tinerciler.
düzgün yasalar olsa elimde silahla bütün köprüaltlarını dolaşacam.
  • kamera motor  (09.04.13 07:36:46)
doğru karar.

  • sifirin altinda  (09.04.13 09:19:10)
emsal olması gerektiğini düşünüyorum.

  • zgrydn  (09.04.13 09:25:16)