işerken oluşan yanma

iki gündür sadece ama sadece işerken oluşan bir yanma. bu neden olur? (erkek)

(bkz: sistit)
ayakları üşütmeyle bağlantısı olduğunu söylerler.
bence doğru.
  • can see  (07.02.09 12:20:31 ~ 12:24:01)
son günlerde fazlaca asitli içecek tüketimide yol açabilir bu duruma.

  • bir zamanlar cocuktum  (07.02.09 12:21:28)
hemen doktorluk veya tahlil yapılmasını gerektiren bişi olabilir mi ?

  • cehcho  (07.02.09 12:26:27)
prostat,prostatit, bel soğukluğu, klamidya olabileceği gibi böbrek taşıyla ilgili bir problem nedeniyle de olabilir.

24 saatten uzun süren yanma olursa,
akıntı ile birlikte olan yanma olursa,
yanmaya ek olarak sık idrara çıkma, ateş,titreme veya sırt ve göğüs ağrısı gibi şikayetler olursa vakit kaybetmeden doktora başvurmak gerekir.
  • gerda  (07.02.09 12:28:09)
sistit olduğunu sanmam çünkü benim bildiğim sistik'te yanma yalnızca işerken değil her an olur (bu sokaktaki vatandaşın düşüncesidir, kim bilir belki de sistit'tir.)

  • jack of hearts  (07.02.09 12:37:03)
1 gün daha bekle geçmezse doktora git.bol su iç.

  • szqnn  (07.02.09 12:37:34)
kesik işiyorsan özellikle sona gelmeden, arada sırada işeme bitince pipi ucunda yanma varsa bence böbrek taşıdır, ama en iyisini doktorlar bilir tabi. ama böbrek taşı değildir inş.

  • alchemistt  (07.02.09 13:38:31)
ya bu özellikle az su tükettiğim zamanlar bana da oluyo.. bol su iç kardeş geçmezse hemen dr..

  • wolkymus  (08.02.09 03:00:54)
idrar yolu enfeksiyonu olabilir.idrar tahlili ile tanınız konabilir.yakındaki bir sağlık ocağı veya polikliniğe başvurunuz.
ayak üşütmesi diye bir şey tıpta yoktur.babaannelerimizin uydurmasıdır.

  • eleanor  (14.02.09 17:33:11)