penti babet çorabı

dün görünmez penye çoraplarından aldım. üzerinde ikili paket yazıyordu. açtım, pakette iyi ayrı karton vardı. yalnız 5 çorap çıktı bu paketten?
birince 3 birinde 2 çorap var.

normali kaç bunun? 6 tane koyacaklarına bir eksik mi koymuşlar , 4 tane koyacaklarına bir fazla mı?

yedekli mi acaba. tamamen erkeğim ve tamamen bilmiyorum ve tamamen fikir yürüttümi.

  • sparkle kiddle  (07.04.13 15:39:51)
ikili paket = iki çift çorap. muhtemelen 1 tane fazla koymuşlar.

  • der meister  (07.04.13 15:51:46)
o kadar ince düşüneceğini sanmam pentinin de mantıklı tabi. yalnız, kaçacak türden bir çorap değil, dediğim gibi penye.

  • kırmızıkaşekaban  (07.04.13 15:53:24)
ikili paket -normal şartlarda- çoraplarda 4 tane tek çorap olması gerekir. herhangi bir mağazadan -giyim üzerine bir marka- tekli çorap asla satılmaz. ya 4 çift çorap satılır ya da sizin dediğiniz gibi kampanyalı ürünler satılır. 3 veya 5 gibi tek rakamlarla satılan ürün pek nadirdir. paketli ürünlerde yalnız. tecrübelerime dayanarak söylüyorum, yanılıyor da olabilirim.

www.penti.com

bu mudur aldığınız?

evet 3'lü konusunda yanılmışım. www.penti.com hanımefendiler işte. rakamlarda bile şaşırtıyorlar.

bir fazla koymuşlardır. gidin mağazaya bir sorun en mantıklısı budur.
  • erenbey  (07.04.13 16:44:29 ~ 16:49:51)