vejetaryen arkadaşa yiyecek..

vejetaryen arkadaşım var bi tane.. evine falan gidiyorum..birinin evine falan giderken yemek falan götürmeyi severim ben..ama bu arkadaşıma giderken biraz tereddüt yaşıyorum..acaba beğenir mi bunu şunu yer mi falan diye..et,tavuk,balık yemiyor..süt ve süt ürünleri tüketiyor..

istanbul'da en güzel ne alabilirim bu arkadaşa..?beraber güzel güzel yiyebileceğimiz?ne severler en çok?

www.sanalmarket.com.tr

İçeriği yüzde yüz vejetaryen mi bilemedim ama arkasını bi okumak lazım.
  • buff  (06.04.13 14:57:33)
Vegan burger ya da vegan pizza. Ben bile yiyorum bazen et hastasi olmama ragmen.

  • woody  (06.04.13 14:58:21)
onları nereden alırım?nerede en güzel yapılır?

  • dedim dedim de kime dedim  (06.04.13 14:59:06)
Pastanelerin pasta çörekleri, komşu fırının kurabiyeleri ve pi'nin yaşamı kitabı ya da filmi.

  • ilkinci  (06.04.13 15:00:53)
Ha bir de almayı bilemem ama yapabilirsen sebze sote diye bir şey var, dünyanın en güzel buluşu. Bir sürü tarif var internette, birini seçip yapabilirsin.

  • buff  (06.04.13 15:01:24)
mantar içeren her türlü yiyecek. mesela sote (etsiz tabi).

sebzeli noodle'lar düşünülebilir. semizotu, deniz börülcesi vs. değişik otlar da alabilirsin. meze ya da yemek olarak kullanılabiliyorlar.
  • zgrydn  (06.04.13 15:04:13)
taksimde beşiktaşta falan bir iki mekan ismi alsam..şusu süper busu harika diye süper olucak..

edit : mekan istiyorum canlar,dostlar,arkadaşlar..mekan.. :)
  • dedim dedim de kime dedim  (06.04.13 15:21:27 ~ 15:41:29)
vejetaryen pizza.

  • ben smyrna  (06.04.13 15:31:54)
Sishanede ve Cihangir'de mis pizza var. Vejetaryen pizza yedim onay verdim götürebilirsin. Iyi pizzaci zatwn

  • Eureka  (06.04.13 18:39:24)