puro kusturur mu?

normalde de midem çok çok sağlam değildir ama hani alkol olsun abur cubur olsun kaldırır, günde 1 paket de sigara içiyorum. yarım saat önce 2 bira içerken biri puro ikram etti, ben de içeyim dedim, daha yarısına gelmeden bayılıyordum böyle bir soğuk soğuk ter bastı, kendimi dışarı attım kustum ettim. puro kusturur mu ya?

puroyu içine çeken taşralı

  • kahramankarga  (06.04.13 00:54:25)
fazla içine çektiysen kusturabilir.sigaraya göre nikotin oranı daha yüksek

  • gorki  (06.04.13 00:56:14)
fazla içine çekmemen gerekiyor. sigara içer gibi içtiysen normal.

  • sir gawain  (06.04.13 01:03:01)
puro ciğere çekilmez. üst tarafta dumanı tutarsın, döndürürsün geri verirsin.. puroyu 2 nefes ciğerine çekip bayılan adam tanıyorum..

  • bilmemkacincinick  (06.04.13 02:58:30 ~ 02:58:51)
sigara içmeyen biri olarak geçenlerde ilk defa ciddi olarak puro içtim , çok nadiren de olsa puro içiyorum (yılda 1?) ama pek randımanlı yapmıyormuşum heralde daha önce . Neyse sadece azımda dolandırdım , anam sikildi , senin yaşadığın şeyleri yaşadım yaklaşık yarım saat , 2 gün boyunca da azımın içi bok gibiydi.
Uzun lafın kısası yapabilir , nerdeyse beni de kusturacaktı.

  • dodi el ford  (06.04.13 03:16:35 ~ 03:17:10)