bilgisayar alacağım yardım.

samsung r850 kullanıyorum. kırmızısını severek almıştım. teknolojiyle yakınlığım bu kadar.
bilgisayardaki şuanki sıkıntılarım çok kasıyor,
çok ısınıyor, batryası öldü ha bi de çok ağır.
ağırlığı dışındakileri fan format gibi şeylerle çözebilirim muhtemelen ama daha hafif daha ergonomik ekranı dokunmatik bir şeyler cazip gibi geldi.

www.teknosa.com
bu bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz? asusu nasıl bilirsiniz? nedir ne değildir?
bir de kafası dönen ultrabooku olan var mı? memnun mu? hangi markalarda var acaba?

oyun oynamayacaksan yeterli.

  • mattiadestro  (05.04.13 17:58:26)
  • sporty  (05.04.13 19:54:26)
asus gözü kapalı tavsiye ederim ama bu makine için bi düşünmek lazım.
ne amaçla kullanacaksın?
oyun oynanmaz.hız gerektiren bazı programlarda ise işlemci seni huzursuz edebilir.bu nedenle tavsiye etmem.
fosforlu bence aşağıdakini al...güle güle kullan...

www.vatanbilgisayar.com
  • bu da mı gol değil lan  (06.04.13 02:04:35)
Gözünün yağını yiyem, bunlara bu paraları verme. Dokunmatik de bir dizüstüde bir sike yaramaz. Ekstra maliyet, hepsi o.

www.pcdepo.com

GT 620M ile istediğinde birçok oyunu orta-yüksek detaylarda ve 1366x768'de oynarsın, günlük işlerini de çatır çatır görürsün. Her türlü medyayı (yüksek bitrate'e sahip filmler falan) açar, işlemciye yük bindirmez. Bu aleti de bu fiyata başka yerde bulamazsın. Araştırdığımdan biliyorum. Ben de bugün siparişi verdim. Cache SSD var alette, sık kullandığın uygulamaları ve Windows'u hızlı şekilde açıp kapatabilir. Ayrıca cesaretin varsa aşka, bu kısma Windows bile kurabilirsin. Gerekli anlatımlar Notebookreview gibi sitelerde mevcut.
  • ahmetcan44  (06.04.13 03:15:02)