istanbulda nereye gidelim?

yarın istanbul'da ne yapalım? kadıköy, taksim'den bıktık. sevdicek aday adayıyla nerelere gidelim ne yapalım?

o ağacın altına gidin?

  • 10032007  (05.04.13 17:55:19)
e bi bebek yapin o zaman. ordan rumeli hisari'na yuruyun hava guzel. birseyler yersiniz bogaza karsi :)

  • tasa oturma soguk ceker  (05.04.13 17:57:08)
boğaz semtleri? anadolu hisarı, çengelköy, kuzguncuk tarafları? ya da iyice abartayım, hava güzel olursa, üşenmeyip gidip atatürk arboretumunda yürüyün. bence süper program, hatta öncesinde de sarıyer'de börek yiyebilirsiniz sabah.

  • soso  (05.04.13 17:57:08)
anadolu kavağı.

burgaz ada
  • thracian  (05.04.13 17:58:17)
emirgan korusu'na gidebilirsiniz, lale zamanı malum :)

atatürk arboretum'u + 1 derim, orası da olabilir. ancak haftasonu yalnızca üyeler girebiliyor, oraya kadar gidip geri dönmeyin, önemli bir bilgi. arboretum'a hafta içi gitmeniz lazım, imkanınız varsa.
  • sahafkedisi  (05.04.13 18:01:04)
aaa üyelik olayı aklımdan direkt çıkmış. sırf beni dinleyip gitseniz boşa gidecekmişsiniz, pardon yahu.

  • soso  (05.04.13 18:09:13)
ADALAR

  • samiabi19  (05.04.13 18:18:15)
adada yürüyüşe gidin. beylerbeyi sarayında kahvaltıya gidin. sonra sahilde yürüyüş yaparsınız. sonracııma üşenmezseniz küçüksu'daki sabancı öğretmenevine gidin. deniz kıyısı tam. küçüksu kasrını gezersiniz. mihrabat korusu var sonra. boğaza nazır.

  • kedili madam  (05.04.13 18:21:15)