Firefox yeni güncelleme yüzünden temaları göstermiyor.:'(

gül gibi tema gitti. gerçi sadece o değil yüklemek isteyeceğim herhangi bir tema da görünmüyor. hayır dümdüz simsiyah desensiz bir tema zaten, ne istediler benden anlamadım ki...

şu sayfada mesela addons.mozilla.org add diyorum yeni tema başarıyla kuruldu diyor ama hiçbir değişiklik yok. kaldırıp tekrar kurdum yine olmadı. çıldıracağım. kullanamıyorum desem yeridir. sorunu bilen birileri yardım etsin, n'olur! çıldıracağım.:(

edit: güncel firefox'a uygun yeni başka bir temamız hayırlı olsun.:D

Firefox'u temiz kurulum yap. Temada sorun yok. Bende yüklendiğine göre genel bir sorun da değil.

  • onexey  (05.04.13 17:18:39)
addons.mozilla.org

Bir de bu adresteki temayı deneyin, size yazdığım tarayıcı güncel Firefox, temam da bu...
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (05.04.13 17:18:39)
@onexey @ cok sey hakkinda az sey bilen adam

sürümleriniz neler. ben baktım benim ki 20.0 ve benim sorunumun aynısını yaşayanlardan birinin açtığı konuyu buldum: support.mozilla.org hemen alttaki ilk cevap olayı çözmüş ama ya geçmişi hatırla ya da özel ayarları kullan seçeneklerinden birini seçip ayarlamak gerekiyor. şu an sürümüm 20.0 ve geçmiş için özel ayarları kullan'ı seçtikten sonra çıkarken geçmişi sil vs. bir iki ayar yaptım. ama yine de içime sinmedi. benim şu an asıl merak ettiğim sizin sürümleriniz.

@cok sey hakkinda az sey bilen adam
verdiğin temayı geçmişi asla hatırlamayacak ayarındayken yükledim ve çalıştı. yukarıca verdiğim link'teki konuda bir kullanıcı temaları her zaman güncel tutmadıkları için olduğunu falan söyledi. sorunun bu olması olası mıdır? ayrıca verdiğin tema da çok güzel ama ben kendi temamı kullanmak istiyorum mesela? ona alıştım, değiştirmek istemiyorum. nasıl çözeceğiz bu sorunu.:(

edit: @cok sey hakkinda......

aslında biraz inceledim de verdiğin tema dehşet bir şeymiş. eğer kendi eski temam için geçmiş ayarlarını ''özel ayarları kullan'' veya ''geçmişi hatırla'' yapmam gerekirse hiç uğraşmam bu temaya geçerim gibi geliyor. hatta bunun yanında benimki sadece kapak gibi bir şeymiş sadece diyorum.:)
  • kisa bisey olsun istemistim  (05.04.13 17:36:42 ~ 17:48:47)
Firefox Sürümü: 20.0
Kullanılan Tema: FT DeepDark
Ekran Görüntüsü: i.imgur.com

Önce Mozilla Firefox'u açın, Ctrl+Shift+B tuşlarına basarak yer imlerinizi yedekleyin. Sonra Mozilla Firefox'u Programlar ve Özellikler ekranından normal bir şekilde kaldırın. Ardından Başlat'a basın ve %APPDATA% yazın. Açılan penceredeki Local, LocalLow ve Roaming klasörlerinde bulunan tüm Mozilla klasörlerini silin. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Mozilla'nın web sitesinden güncel Firefox sürümünü indirin, kurulumunuzu yapın, yer imlerinizi, eklentilerinizi ve temanızı kurun. Sonra da güle güle kullanın...
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (05.04.13 17:58:53)
Sürüm 20.0 Zaten o yüzden o şekilde cevap verdim. Bahsettiğin ayarları kapatıp denemedim açıkçası. Ama bu ayara yönelik bir sorun varsa da kısa süre içinde minor güncelleme çıkar zaten gönlünü ferah tut.

  • onexey  (05.04.13 18:54:02)