takı-toka uzmanlarına soru

efendim bir kulağımda 3 diğerinde 4 delik var. bunlara birer minik gümüş küpe almak istiyorum. ancak nedense dandik dandik şekillerde şeylere denk geliyorum. İstanbul içinde, mümkünse Kadıköy-Üsküdar civarında, komik eğlenceli şekilleri olan, sallantılı olmayan, küçük, gümüş, çelik ya da titanyum küpe satan nereleri biliyorsunuz? tabii fiyatların da ağzı burnu kaymış, ne olduğu anlaşılmayan küpeler için 15 tl olmadığı yerler soruyorum. güzel, ilginç şekiller için veririm aynı parayı. o ayrı.

gümüşün pahalı olması normal. her türlü gümüşçüde fazla model vardır bazen. balıkçılar çarşısının oralarda 4 katlı börgır kingten yukarı çıkarken solda 2 gümüşçü var.

  • female demon  (05.04.13 14:21:23)
4 katlı börgırdan yukarı çıkarken soldaki gümüşçü çantacı kitapçı her bir şeyci yerde küçük gümüş küpelerin tanesi 5 liraydı en son.
bir de akmarın alt katında büfe kafe gibi bir yer var ya? içinde hani. hah işte onun karşısında da böyle değişik şeyler satan bir yer var. orada da vardı.
bir de zincir'in karşısında 5-6 basamak inilerek girilen bir dükkan var. hatta yanında dövmeci de vardı. orada da böyle küpeler oluyor.
tabii bu saydığım 3 yerde de aynı küpeler oluyor hep. ben ilk 2 yerin sahibini sevemediğimden ötürü 3. yeri tercih ediyorum.
  • okuyamıyom ben ya  (05.04.13 14:28:52)