kopek kayboldu dertlesmesi

Aylar once bir ilan vermistim kopegimin kaybolduguna dair. Bulamadik sipayi. Aylarca aradik. Ben de atamadim uzerimden bir turlu uzuntusunu. Bu gece de iyice depresti dayanamadim. Rica ediyorum inanmasaniz bile beni onun iyi olduguna ikna edebilir misiniz? Elden bir sey gelmeyince cok kotu oluyor insan. Kangal gorunce canim oyle yaniyor ki, bakamiyorum hayvanlara...

Iyi olsun da... mutlu olsun da. 20 gunluktu geldiginde, icemiyodu bebe sutunu. Serce parmagimi batirip emdirerek beslemistim. Mutlu olsun, iyi olsun baska sey istemem ki.

  • alicia_dominica  (04.04.13 22:53:00)
muhtemelen şuan sokakta üşüyor olabilir ya da aç olabilir herhangi bir sokak köpeği gibi takılıyor normal ortamını dönmüş biraz da tek başına ayakları üstünde durmayı öğrensin artık vadeniz dolmuş köpekte demir almış abartıcak büyyecek bişey yok milletin anası babası ölüyor.

  • Caaannn  (04.04.13 22:54:33)
evet biri sahiplenmiş olabilir. biz tem kenarında muhteşem bir dogo bulmuştuk. acayip uysaldı. saldırgan yetiştirilmemişti yani. günlerce orda tem kenarında beklediğini söyledi trafik polisleri. neyse. sonra onu sahiplendirdi arkadaşım. hem de taaa ingiltereye gitti ve çok mutlu (:

  • girl in a coma  (04.04.13 22:55:27)
Su an oyle bi beddua ettim ki umarim tutmaz. Neyse...

  • alicia_dominica  (04.04.13 22:56:51)
sen iyi düşündükçe iyi olacaktır merak etme.

  • bass solo take one  (04.04.13 22:58:29)
herkes istediğini söylüyor benim aklama gelenler bunlar neden beddua ediyorsun ki ?

  • Caaannn  (04.04.13 22:58:42)
Coban kopegi oldugu icin belki gelir diye umutlarim var. Ciksa gelse soyle bi gun. Gelmezse de iyi bakiliyo olsun.

  • alicia_dominica  (04.04.13 23:00:54)
Cunku.

  • alicia_dominica  (04.04.13 23:01:23)
@can arkadaş teselli istemiş, seninkisi yaraya tuz basmak. her duyuruya cevap yazmak zorunda değilsin.

  • bass solo take one  (04.04.13 23:02:00)
tersleme yöntemi ile teselli etmek istedim :)

  • Caaannn  (04.04.13 23:04:06)
karı kızla yatıp kalkıyordur. senin gibi zibidilerle işi olmaz artık onun.

  • dodi el ford  (04.04.13 23:06:00)
çoban köpeğiyse zaten insanlar "bu cins" diye alırlar evine. bakarlar. merak etme, iyidir. ama bu saatten sonra geri dönmez abi. mutlu olduğuna inan. zamanla hünün azalır.

  • sen git ben geliyorum  (04.04.13 23:06:47)
kangallar akıllıdır, güçlüdür. eğer kaçırılmışsa bakımı yapılıyordur, eğer tek başınaysa yiyecek bir şeyler mutlaka bulur. kangallarda diğer köpeklerdeki "tripler" olmaz, zor koşullarda ötekilere nazaran daha güçlüdürler. hem kim bilir, bakarsın bir gün çıkıp yuvaya geri döner.

  • nax  (04.04.13 23:08:59 ~ 23:11:13)
Kari kizla yatip kalkiyosa hic sasirmam. Keyif pezevengiydi zaten tam.

Birilerinin almis olmasi cok buyuk ihtimal de, dovustururler diye korkuyorum. Coban kopegi derken Alman coban kopegi degil, kangal kendisi.
  • alicia_dominica  (04.04.13 23:09:35)
En son opek surusune kadar takip etmistik, suruyle oynasiyodu, suru yanina yaklastirmadi bizi. Buyuk ihtimal bu esek herif kari kiz pesine suruye katildi, 70 kilo ve domuz gibi saglikli oldugu icin suru lideri oldu butun gun kariyla kizla keyif yapiyo hayvan herif. Evet evet kesin boyle. Gelir sikilinca.

  • alicia_dominica  (04.04.13 23:12:12)
nah gelir , senin gibi sümsükle işi olmaz , bir oraya bir buraya saplıyodur pembe pipisini. git ve kendine zarar ver şimdi çünkü değersizsin .

  • dodi el ford  (04.04.13 23:17:57)
iyidir o.birileri bakıyodur ona.zaten zarar da veremezler mahveder o adamı :)

  • rock n roll  (04.04.13 23:40:49)
benim şapşal özgürlüğüne düşkün köpeğim kaçmıştı. köepk kedi mi ki kaçsın? hayır bi de kötü davransak, hayvan 1.5 sene sonra kaçtı

4 ay yoktu. bu arada babam aynı cins ama gözleri farklı bi köpeği aha bu topik diye sahiplendi. değil diyoruz adamı inandıramıyoruz. işte 4 ay sonra geri geldi sıpa. 2 ay sonra yine kaçtı ama. garip hayvan
  • la noix  (04.04.13 23:41:53)