hangi Windowsu kursam

Merhaba
Şuanda zor nefes alan bi pc var elimde.doluluktan uzun süre format atmamaktan fln deil bunu biliyorum.win7 de XP de kaldıracak düzeyde bi makina.şuan zaten win7 yüklü ama hala yavaş.Kullanan kişi uğraşmak istemeyeceğinden Linux olmamamlı Windows kurmam lazım.makinayı idareli kullanmalı makinayı kullanan kişi sadece nete girio zaten.hangi OS hangi SP sizce?

kasma sebebini ortadan kaldirsaniz daha rahat edersiniz. cok yuksek ihtimal win 7 ile ram problemi vardir.

xp deneyebilirsiniz. oyle milyon seceneginiz yok zaten.
  • entrapmen  (04.04.13 13:38:54)
ilkönce işlemci fan temizliği yap. Yapabiliyorsan termal macunu değiştir.
Internetten düzgün bir xp disk yansıması(iso) çek cd ye yazdır.
Çek güzelce bir xp formatını gitsin.

Ben de yıl olmuş 2013 win8 kaldıran makineme winxp kurdum , ne ben kasılıyorum ne de makine .
  • alixkandemir  (04.04.13 13:51:51)
win7 yada win8. win8 performans olarak win7'den daha iyi. bu devirde 10 yil oncesinin xp'si yuklenmez. pc kasiyorsa sebebini bulup onu giderin. windows'a suc atmak en kolay yontem.

  • crucio  (04.04.13 14:59:44)
win8 kurun. win7 ile kasılan bir makinam vardı ki 2007 mezunu bir laptop kendisi artık win8 kurulu ve gayet düzgün çalışıyor. maşallah.

  • ozdek  (04.04.13 15:00:46)