Google Earth'de okyanus dibi görme

Efendim yeni sürümüyle okyanusların altına cirit atabiliyormuşuz ama ben bir türlü bulamadım. nasıl olacak bu iş?

edit: want2die'dan icazet aldım olm. korkmadan cevap verebilirsiniz.

sol altta layers bölümünde "ocean" var. ona tik atman gerekiyor.

  • deckard  (05.02.09 20:42:11)
yahu ona tik attım zaten ama bir türlü inemedim suyun dibine.
paletleri taktım bekliyorum...

  • teritori  (05.02.09 20:44:36)
hahaha ben de zor indim. ya öyle google sky gibi kendi geçmiyor. bildiğin zoom yapıyorsun okyanusa. sonrasında keyfine göre sağ üstten bakış açını değiştirebilirsin.

  • deckard  (05.02.09 20:47:14)
oceana tik at sonra o tiki attığın yazıya çift tıkla dünya kendi kendine seni götürüyor suyun dibine kadar sonra zoom yapa yapa suyun altına in ve farenin sağ tuğu ile belini bir doğrult ahada suyun altındasın.

  • edip  (05.02.09 20:54:42)