kartvizit

İş telefonum ile şahsi telefonum farklı,
işimle alakalı olmayan yeni tanıştığım birine kartvizitimi verirken içinde şahsi telefonum ve mailim yazmıyor, fakat bana oradan ulaşsın istemiyorum.

Yeni kartvizit bastırmayı düşünüyorum, yeni kartvizitte aşağıdaki bilgileri yazdırmayı düşünüyorum;

Şirket Adı
Ünvanım
Şahsi Tel, email, website
Şirket adresi

Şimdi şirket adı ve şirket adresi yazan kartta şahsi mail yazması etik midir ?

bence degil. yani firmanin da izin verecegini sanmam.

size telefon vermelerinin bir sebebi de zaten insanlarin sizin özel numaranizdan degil de sirket telefonunuz üzerinden ulasmalari.

diyelim isten ayrildiniz, kontaklarinizi sizin yerinize alinan kisiye aktarmis oluyorsunuz numaranizla birlikte.
  • burfak  (02.04.13 12:37:29)
bence değildir. şirket kartında şirket bilgileri yazmalı. benim fikrim bu yönde en azından.

  • interview with the vampire  (02.04.13 12:40:50)
@burfak

Yaptırmayı düşündüğüm kartvizitimi belirttiğim gibi "işimle alakalı olmayan yeni tanıştığım insanlar" için kullanak için yaptıracağım.

İş dünyası için kartvizitimi kullanıyorum zaten
  • facebook  (02.04.13 12:41:08)
kandinize ayrı bir kart bastırın o zaman.

  • sifirin altinda  (02.04.13 12:50:03)
Firma bilgilerini girmen sirketin için sorun teşkile etmeyecekse bastır gitsin

  • thewishcaster  (02.04.13 12:55:15)
kisisel kart bastir o zaman + 1

  • burfak  (02.04.13 12:58:08)
apaçilik yapmak için kartvizit bastırmak ?

  • 3dillustrator  (02.04.13 13:25:34)
şahsi iletişim bilgileri yazmakla apaçilin nasıl bir baglantısı var?

  • all girls dream  (02.04.13 13:30:12)
bu bağlantılar iş ile alakalı ise şirket bilgisi değil de isim ünvan ve numara bilgileri yazılarak bir kart basılabilir.

  • celik comak  (02.04.13 13:50:37)
@3dillustrator

Ben olayı senin gibi nitelendirmiyorum.
  • facebook  (02.04.13 14:07:05)
zaten İŞ ile ilgili değilse şirketin kartvizit şablonunu kullanmak zorunda değilsinki çok güzel kartvizitler gördüm

Buji M*M*YAPMIŞ
Çetaş Fiat Satış Temsilcisi
Tel :090*******
E-posta:MBuji@gma**.com
gayet te olur kendi telefonun kendi mailin
  • netadam  (02.04.13 15:54:36)