İspiyon

şimdi diyelim bir entry tarafımızdan ispiyonlandı. bakılıp bakılmadığı, hükmünün ne olduğunu göremiyor muyum ben? modloga mı bakmam lazım tek tek? ya da ispiyonladığınız entry başarı ile bilmem ne yapıldı falan mesajı gelse hoş olmaz mıydı?

Güzel olurdu ama dün anladımki bu ara çok nadir ispiyonlara bakıyorlar. Malesef.

  • bgraydin  (01.04.13 19:28:27)
ancak değerlendirme sürecinin sonunda "şu entry'i ispiyonladınız ama ispiyonunuz geçersiz bulundu" gibi olumsuz ya da "ispiyonladığınız x entry'si silindi" gibi olumlu hükümler bildiren otomatik mesajlar geliyordu. bunun haricinde ben de keşke bir arabirim olaydı da hangi tarihte hangi entry'leri ispiyonladığımızı görebilsek, akıbetlerine tek bir ekrandan ulaşabilsek diye düşünmüşümdür. ama zaten uzun zamandır bakılmıyor ispiyonlara.

  • sanat guresi  (01.04.13 19:31:33)
mesaj geliyor zaten de modlar ayrıldıktan sonra o ispiyon işi de yalan oldu.

  • ocanal  (01.04.13 19:33:07)