dacia hakkında

dacia arabaları hakkında görüşleriniz nelerdir ? 30 bine dizel güzel araba var da.genel kanı ne acaba merak ettim.

dandik duruyo. ama taksiciler kullandığına göre iyi ve uzun ömürlü bakımı ucuz.

nasıl kurye motorları en sağlam bakımı ucuz ve dayanıklıysa o da o hesap
  • fukka  (31.03.13 23:23:15 ~ 23:23:21)
dacia logan kullandım biraz. diğer modeller için de duyduklarıma göre ekonomik ama konforsuz diyebilirim.

  • xenophobe  (31.03.13 23:26:09)
Bizim şirkette var, sürekli kullanıyorum. Loganlara kesinlikle bulaşmayın derim. Hani iç komfor anlamında çok kötü zaten o belli bir şey ama bu uzun olan arabalrı yolu tutamıyorlar, duramıyorlar, kısacası dengesizler.
Bir de Sandero kullanıyorum. Bak işte o araç düşünülebilir. Hani küçük olanı. O özellikle şehir içinde çok iyi, iyi hızlanıyor, küçük falan.

Bu araçların en iyi yanı motoru bu arada.
  • harmonikhakaret  (31.03.13 23:41:35)
dostm sandero mantıklı bır tercıh olmaktan çok uzak zira nasl iş se jip geçiyomuş o sebepten vergısı tuzluymuş dye araştrlmasi gereken konu var

  • netadam  (01.04.13 00:03:15)
Benim söylediğim araç şudur: www.dacia.com.tr

Jip olarak geçmiyor, alakası yok.
  • harmonikhakaret  (01.04.13 00:07:23)
dostum nerden blyn kaç para vergisi 150 lira fln fazlaymş araştrdk sorduk heralde sandero step 1.5 dci kaşkai 1.5 dci vergileri aynı paraymş bende şaşırmştm ama yapck bşı yok yani

  • netadam  (01.04.13 01:11:42)
Senin söylediğin: www.dacia.com.tr
Benim söylediğim: www.dacia.com.tr
.
  • harmonikhakaret  (01.04.13 09:03:51)
dostum bu iki araç arasından fark yok yanı kenarına pilastik ilaveler eklendi diye arabanın vergisi değşmez bu mantıkla iki araçta cip geçiyordun bence

  • netadam  (01.04.13 12:56:52)
arkadaşlar biraz okuyalim araçlardan biri 3 silindir 900cc biri 4 silindir 1200 cc biri 16 valve biri 12 valve şimdi fotolarına bakıp dışındaki akseuarlara göre arabanın vergisi hakkında yorumlar yapılmış filan...

  • mehmet lutfi  (01.04.13 14:46:52)