Dr. Agop Kotogyan deneyim ve duyumlariniza talibim

Cildimde son 2-3 yildir 4 farkli doktorun teshis ve tedavi edemedigi bazi sorunlar var. bu zamana kadar hep sgk kullanarak ya devlet ya da anlasmali ozel hastanelere gittim, yogunluktan da kaynakli pek uzerime dusmediler.

Agop'un cok cok deneyimli oldugunu duydum herkesten, 400 lira muayene ucretini de ogrenci halimle biriktirdim ve gitmeyi dusunuyorum.

Bilgisi olanlariniz varsa fikrinizi almak isterim! Veya baska doktor onerilerine de acigim.

Not: yuzumde yok neyse ki ama vucudumda sivilce tarzi kucuk noktaciklar olusuyor ve iyilesmiyor. Folikulit oldugu dusunuldu bir doktor tarafindan ama tedavi ise yaramadi:(

dermatolojiyle dalga geçilir ya ne verirsen ver iyileşir ya da ne verirsen ver iyileşmez diye.

agop hoca on numara adam ama yukarıda yazdığımda da doğruluk payı var. kesin çözüm olarak bel bağlamamanı ve öyle gitmeni öneririm
  • la noix  (31.03.13 14:58:29 ~ 15:59:04)
dostum bir iki arkadaşım gitti bu odama normalde hastane de verilen teşhisten farklı bir şey söylememiş biraz daha pahalı ilaçlar vermiş diye hatırlıyorum genelinde hastaneden bir farkı yok.

son çare olarak düşünmeyin.
  • su aygırı  (31.03.13 15:55:27)
Agop dediğin kolsuz agop mu? İstanbulun en bılınen cıldıye doktorudur 2. Sırada öğrencisi Serkis bey vardır yedikule surp prgiç ermeni hastanesinde hizmet verir ve muayene ücreti 60 tl idi ben giderken. Gidipte memnun olmayan duymadım ve alakalı alakasız herkes tanır serkis beyi bilir

  • Sskywalkeremre  (31.03.13 17:45:42)
annemin saçında para para dökülme problemi var ve bugüne kadar gittiğimiz doktorlar bir tek kortizon verdi saçların çıkması için fakat onun yan etkisi çok ve kortizonu bırakınca tekrar dökülüyor saçlar, bu sebeple agop beye gittik muayen ücretini ödeyip, kortizon dışında bir tedavi istedik, o da bize panplus diye tıbbi küf içeren bir ilaç ve sinan eczanesine hazırlattığı bir solüsyondan verdi, biz de büyük umutlarla bu pahalı ilaçları aldık ve 3 ay boyunca kullandı annem ve sonuç 0. kel bölgelerde en ufak bir tüylenme bile olmadı. neden böyle diye sorduk, ilacı en az 6 ay kullanmak gerekiyor dediler vs ama ilacın hiç etki etmediği insanlar çok varmış internette gördüm. bu 3 ay içinde annemin saçlarının dörtte birini de kaybettik. bence alan razı veren razı bir durum var, doktor memnun eczacı memnun satışlardan. sonrasında bir profesöre gittik ve tek çözüm olan kortizonu verdi. kendisini son çare olarak görmeyin kesinlikle, yalçın tüzün hoca var cerrahpaşa'da ona muayene olabilirsiniz.

  • gates  (31.03.13 21:44:39 ~ 21:46:46)