[]

www.akilliphone.com

1-bu siteden alışveriş yapan var mı?
2-bi ürüne baktım, fatura bilgisinde TC no istemiş, siparişten vazgeçtim. böyle bir alışverişte TC numarasını vermenin bir sakıncası var mı?

teşekkürler.

 
site adına bakılırsa hiç güvenilir değil, siteyi inceledim biraz, profesyonel bir site duruyor.. ama tavsiyem böyle pahalı şeyleri alırken tecrübe edinilmiş yerlerden almanızdır..

online alışverişlerde tc kimlik no verilir ama akilliphone.com a verilmiz
  • Ramiegovic  (30.03.13 20:01:27) 
test edildi, onaylandı. site güvenilir ve hızlıdır arkadaşlar. ihtiyacı olan olursa diye yazıyorum, dursun.


  • jamal_vs_jason  (21.04.13 22:49:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.