Gece 2'de Atatürk Havalimanı'na Nasıl Gidilir ki ?

Sevgili meslektaşlar ;

Gece 2'de istanbul otogarda olacak bir insan, sabah 6 daki uçağına yetişmesi için ne yapması gerekir ?

Misal, 2de otobüsün servisiyle tophane'ye gitse, bi nargile içse, ordan taksiye binse ne kadar yazar ?

en ufak bir bilgi kırıntısı dahi kabülümdür. sevgiyle...

esenler otogarına gelinecekse taksi tutulup taksime gidilir. orada havaşın servisleri havaalanına. 8,5 tl idi en son bildiğim kadarıyla havaş.

  • ghostcountry  (04.02.09 12:28:37)
servisle bakırköy-yeşilköy. havaalanında 2-3 saat beklemek sorun olmaz herhalde?

  • kabak cekirdegi  (04.02.09 12:36:44)
o zaman tophane için de denilebilir ki, sevisle tophaneey gelsn sonra taksime cıkıp havasla havaalanına gitsin. ama esyası varsa zor olur bence.

  • bordeaux  (04.02.09 12:37:04)
peki tophaneden taksi ne kadar yazar ki? havaalanında 4 saat beklenmez ki :S

  • brkylmz  (04.02.09 12:48:32)
esenlerden direkt havaalanına taksiyle gitse daha az masraf olur. taksiyle gece gece taksim'e gidilir mi? en az masraflı en kısa yol esenlerden bakırköy servisle, oradan taksiyle havalimanı.

  • no avalon  (04.02.09 13:23:41)
4 saat beklemeyecek ki, zaten otogardan havaalanına gidene kadar bir yarım saat kırkbeş dakika geçecek, güvenlik kontrolü zart zurt. E son bir saat de check-in'di, uçağa alınmaydı öyle geçecek. Kaldı 2.5 saat, onda da kitap okusun, dergi okusun o insan.

  • sui  (04.02.09 13:26:02)
metro gitmiyomuydu yahu?

edit: yoksa gece mi yok?
  • vital  (04.02.09 14:38:47 ~ 14:39:18)
www.securedrive.com.tr

rahat ama biraz pahalı olabilir.
  • maersk  (04.02.09 15:46:03)
havaş taksim-atatürk havalimanı arası 10 ytl.

bir öneri, bakırköy taraflarında gece açık bir kafe varsa orada içseniz nargilenizi?
  • tom_riddle  (04.02.09 17:07:41)
gece 2'den sonra macera arama... otobus nerden geliyor otogar'a? musait ve yesilkoy'e yakin bir yerde inebilirsin iyi olur.

  • kezzy homeros  (05.02.09 02:09:46)