mastürbasyon yapmamak

Uzun süre yapmamanın zararı var mıdır? varsa ne gibi zararı vardır? 20 yaşında erkeğim. uzun süreden kastım da 3 aydır yapmıyorum. 3 yıl önce böyle değildim. 1 hafta idi maksimum ara. şimdi 114 günlük rekora sahibim. ne yapmalı?

düzenli cinsel ilişkiye de girmiyorsan libidon yerlerde demektir. bir doktora görün bence normal değil.

  • bira sisesi kapagi  (29.03.13 20:49:01)
bence doktora git.hormonlara baktır.

  • gorki  (29.03.13 20:49:01)
yap?
testislerin ağrır belki, bir de rüyanda görürsün, rüya pek hoş olmayabiliyor, bilinçaltı adamı vezir de eder rezil de.

  • devorgilla the gunslinger  (29.03.13 20:49:12)
ne doktoru amk ota boka doktora git dionuz sanki çok önemli bi bilgi veriyormuş gibi

  • emre unalan  (29.03.13 20:51:33)
yapmazsan uykunda sana kamyon devirterek kendi dengesini kendi kurar ficut.

  • 9kuyruklukedi  (29.03.13 20:55:32)
evlen hepsi geçer.

  • yedinumara  (29.03.13 21:02:16)
bir bok olmaz vücudun sen uyurken atar zaten fazlayı. 114 günün hesabını tutman da iyiymiş, ne ayak oruca mı girdin?

  • i ve been mistreated  (29.03.13 21:04:48)
Psikolojik abi. Kafayı yiyo denge bazen. Bence çaba göster biraz şu sıralar. Bahar da geliyo yani.

  • roket adam  (29.03.13 21:19:14)
sırf haftasonu gelsinde sevişelim artık diye bütün hafta isyan edenler var. pazartesi sendromu neden çıktı sanıyorsun? hafta içi proteini unutup hamuru basıp perşembe cuma iki üç kişilik et döner yiyenler tanıyorum. sana tavsiyem öncelikle bir bak bakalım kuş hala yerinde mi, ardından hemen bir doktora görün hiç normal değil.

  • godspell  (29.03.13 21:24:08)
Benim kanka 20 aydir cekmedi ne de sex yapti cocuk temeli birakti evliye beklio ... arkadas sürekli grip felan olio .. yanetki bu olabilir

  • samiabi19  (29.03.13 21:33:36)
Bısey olmaz oğlum ya nolacak ergen gıbı asılmıyo dıye doktora mı gıtsın ne sacmalıyosanız

  • Horoz  (29.03.13 21:47:23)
dikkat et düşebilir taşakların ağırlığından :p bişey olmaz reis de iyi dayanmışın ha

  • jedilance  (29.03.13 22:03:43)
kullanılmayan organlar işlevini yitirir. use it or lose it demiş ingiliz kökenli atalarımız.

  • tetebangura  (29.03.13 22:06:27)
eğer içinde cinsel istek, dürtü yoksa sıkıntı var demektir. ha, canın istiyordur ama yapmıyorsundur bu başka..

  • bilmemkacincinick  (29.03.13 22:06:59)
öncelikle şu kadar gün mastürbasyon yapmama rekoru diye birşey yok. kimseye 114 gün attırmadı diye madalya takmazlar. öyle 114 gün mastürbasyon yapmazsan da taşakların kurur.

  • neil manke  (30.03.13 00:09:38)
Dostum düzenli aralıklarda spermlerin dışarı çıkmalı. Bunu kendine yapmayarak fiziksel olarak prostatına ve ruhsal olarak da psikolojine ne kadar zarar verdiğinin farkında mısın ?

  • ardolf rendall  (30.03.13 02:31:03)