İstanbul-Lüleburgaz

İstanbul'dan Lüleburgaz'a arabayla ve otobüsle kaç saatte gidilir? Kırklareli'de havalimanı var mı? Yoksa hangi havalimanı Lüleburgaz'a yakın? Her gün İstanbul'dan Lüleburgaz'a gidip gelmek delilik mi? Teşekkürler...

- yaklaşık 2 saat (esenler otogarına 1 sa 45 dk), arabayla biraz daha kısa sürer tabi.
- kırklareli'de havalimanı yok.
- en yakın havalimanı tekirdağ'da ancak oradan istanbul'a uçmak mantıksız tabi.
- her gün otobüsle gidip gelmek delilik olabilir ancak masraflı olacağından eminim. en son 20 tl'ydi biletler (sadece gidiş). araba için de benzinin gazın fiyatı malum.
  • sskywalker  (29.03.13 14:24:01 ~ 14:25:11)
gencim sen tr'de yaşadığına eminsin değil mi? kırklareli'de havalimanı yok.çorlu'da var.oraya da ist seferi yok tabi doğal olarak.hehehehehe

burgaz dediğin yer zaten kırklareli'den daha yakın.otobüsle max 2 saatte gidersin.sen hariç her gün 92480321 kişi böle yapıyor. 2 bira çekip biraz kendine gel diyeyim.heheheheh
  • anti silence  (29.03.13 14:25:12)
üsküdar lüleburgaz tam 200 km 2-2.5 saatte gidersin yollar geniş hız yapabilirsin araba ile hergün gidilip gelinmez, çorluda var havalimanı ama ona uçuş var mı bilmiyorum.

  • basond  (29.03.13 14:28:19)
iş için mi geleceksin? geldiğinde bir ihtiyacin olursa ulaşıver, elimden gelecek birşey olursa yardımcı olurum :)

otobusle lüleburgaz-esenler otogar ~ 1sa45dk-2 saat.
arabayla gidiş geliş hızına bağlı değişir.
Havaalanı corlu'da var ama corlu-istanbul gibi bir sefer yok..

Gel gel, kafa dinlersin.
Ps.Burada 1 tek cadde var, başka birşey yok ona göre :)
  • oligomer  (29.03.13 16:27:21)