köpeğimin ırkını bilmek istiyorum

bu arkadaşı birkaç ay önce barınaktan aldık. veteriner bize terrier dedi ama onlarca terrier çeşidi var bildiğinz gibi. resimlere bakarak bu arkadaşın ırkı nedir tam olarak söyleyebilecek var mı? kulakları da yanlardan sarkıyordu baya bi, koşarken sallana sallana gidiyordu fakat ben çok çamura bulaştığı için kısaltım. west highland terrier, coton de tulear, maltese terrier arasında kaldım ben:)

ırkını bilmiyorum ama nasıl tatlı bir şey o :) mutluluklar dilerim beraber!

  • seyirdefteri  (28.03.13 17:57:53)
ayaktayken hafif kambur gibi mi? Star Wars'taki at-at'lar gibi?

  • spider03  (28.03.13 18:05:35)
@seyir teşekkürler:)

@spider yok değil. yani çok çok dikkatli bakarsak belki:)
  • onursensoz  (28.03.13 18:12:31 ~ 18:13:04)
maltese kırması olması lazım

maltese ve poodle kırması olabilir mesela. maltipoo da deniyor.
  • ermanen  (28.03.13 19:06:36)
belki de kırmadır. bir terrierlik var tabii kesin :) çok şirin bi tipmiş :)

  • mentolaromaliseker  (28.03.13 19:09:23)
kırma olduğu kesin, terrier'likde var bi yerden. ama ayrı bi hava katmış :)

  • kobretti  (28.03.13 19:40:21)
koyun ve terrieri çiftleştirmişler yerim

  • ceoz  (29.03.13 12:13:41)