Çekişi kuvvetli telefon

işim gereği dağ bayır aşarak in ve cinin top oynadığı mekanlarda bulunmam gerekiyor.
Piyasadaki telefonlar arasında paranın satın alabileceği en muhteşem çekiş kudretine sahip telefonu arıyorum. Akıllı uslu olmasına gerek yok. Araziye çıktığım zaman sim kartı android'den çıkarıp buna takarım diye düşünüyorum.
Tek beklentim cebime/çantama sığması ve düğmesine basınca en net şekilde "alo" denilebilmesi.

Avustralya'da yaşıyorum. Dünyanın neresinden olursa sipariş verebilirim.

Önerilerinizi alayım.

telefonun çekmediği yerde günümüz telefonları çok extrem çözümler üretemeyebilir
uydu telefonunu denemelisin belkide
www.1gn.net
  • netadam  (28.03.13 09:36:34)
cekis icin telefonun cekis kuvvetiyle tek basina yeterli degil. eger etrafta baz istasyonu yoksa hicbir sekilde o telefon calismaz. eger dunyanin neresinde olursa olsun calissin istiyorsan uydu telefonlarina bakmalisin

  • crucio  (28.03.13 09:36:49)
dostlar, gittiğim yerlerde genellikle telefon çekiyor da çok az çekiyor.

  • vanwarantion  (28.03.13 09:44:41)
o zaman iş değişir usta o zaman sana bundan lazım

  • netadam  (28.03.13 09:54:51)
eski telefonlarda antenlerin altında bi slot olurdu, harici anten için diye. Onlara bak istersen.

  • arnatuile  (28.03.13 09:56:04)
www.quantum-wireless.com şuradan bir bak , arabaya monte gsm boosterlar var . taşınabilir şekilde yok benim bildiğim.

  • dodi el ford  (28.03.13 09:59:34)
Hocalar, telekomünikasyon merkezi kurmak değil niyetim.
Bindiğim arabalar da genellikle kiralık arazi araçları oluyor. Harici anten işi yaş yani.

  • vanwarantion  (28.03.13 10:12:33 ~ 10:17:01)
www.cellphoneshop.net

burayada bakabilirin ek anten almak istersin belki
  • magoria  (28.03.13 10:12:36)
Bi kişi bilsin çokomel alcam hadi

  • vanwarantion  (28.03.13 10:29:04)
soyle bir site var. www.reviewgist.com solenene gore en iyisi iphone5 imis. Bir de sitede dedigi gibi operatoru de degistirmek cekis gucunu etkileyebilir. dusuk frekansli dalgalar daha uzun mesafeye gidebildikleri icin dusuk frekansli operatorler daha iyi kapsama alani saglar.

  • crucio  (28.03.13 12:03:53)
kayıtlara geçsin diye yazıyorum. 2. jenerasyon ve sonrası 4g'li android telefonlar çekiş olayında baya bi fark açıyor.
olay operatöre de bağlı tabi.

iphone (4, 5S/C) komple yalan.
  • vanwarantion  (09.10.13 12:39:07)
avrupa standartları yüzünden yeni telefonların bu güçleri düşük tutuluyo, eski telefonlardan bul bence.

  • kediebesi  (09.10.13 12:47:01)