Teyzem çıldırdı

Teyzem 83 yaşında ve yine başka bir teyzemle yaşıyor (o da 60-70 arası).

Son iki haftadır teyzem anneannemleri, dayımı ve birkaç uzak akrabayı gece saat 3 sularında arayıp kıkırdayıp kapatıyormuş.

Bildiğin kıkır kıkır gülüp kapatıyormuş. Anneannemler yaşlı ve huzursuz olmuşlar. Gün içinde akrabalarım tekrar arayıp sorduklarında "öyle içimden geldi" diyormuş.

ben bile huzursuz oldum lan ne biçim bir sahnedir bu? korku filmlerinde bile olmaz böyle şey.

nedeni ne olabilir? bunama mı? ama sonuçta hatırlıyor yaptığını? yatalak falan da değil çok sağlıklı.

not: in cin demeyin döverim hepinizi. pozitif gelin bana.

ayakları ters mi?

  • nothanxhoney  (27.03.13 21:33:29)
psikiyatriste götürün. nörolojik bir sebebi de olabilir gerçi.

  • there is a light that never goes out  (27.03.13 21:34:30)
ananen kaç yaşında kanka ?

teyzen 83se eğer,biraz merak ettim de
  • romayi kurtaran itfaiyeci  (27.03.13 21:36:03)
teyzem 83 anneannem 75 yaşında. teyzem dediğim annemin teyzesi ama ben de teyze diyorum tanım yetmezliğinden :)

  • thracian  (27.03.13 21:37:23)
aklına "seviştikleri" geliyordur.
arayıp bakıyordur "tık" var mı diye belki?
şeytan işte.
  • 100 tl degerindeki google adwords hediye ceki  (27.03.13 21:38:18)
zeka yaşla beraber gerileme gösterir. çeşitli ruhsal rahatsızlıklar da gözükebilir. hayal görebilirler, çocuklaşabilirler. akli dengede sorunlar yaşayabilir o yaştaki insanlar. fazla yadırgamayın imkan varsa bi psikiyatriste götürün.

  • durdenist  (27.03.13 21:41:43)
tövbeestağfirullah ben de ürperdim şimdi.

  • king lizard  (27.03.13 21:48:47)
beynine bişey olmuştur,doktora götürün.ananem gülme krizine
girmişti,beyin damarı tıkanmış
bilinci yerindeydi,ama hiç durmadan gülüyodu
  • rock n roll  (27.03.13 21:57:06)
İleri yaşlarda anormal davranışlar görülebiliyor. Tabi nörologa götürebilirseniz iyi olur. Yeteri kadar ilgi gösteriyor musunuz? Belki kendisini aileden soyutlanmış hissediyordur.

  • nevrotik  (27.03.13 21:58:04)
telaşe mahal yok çok normal benimde 83 yaşında rahmetli dedem (nur içinde yatsın) akıl sağlığını kaybetmişti evden kaçıyordu torunu olan beni tanıyordu ama kendi oğlunu yani babamı tanımıyordu hatta 35-40 sene önce ölmüş babannemi arıyordu gece çıkıp pencereden bağırıyordu ramazan olmadığı zaman oruç tutuyordu seninki gene iyimiş

  • baknedicem  (27.03.13 22:01:25 ~ 22:32:27)
  • goodz  (28.03.13 03:27:53)