tüm güzel filmleri izlemiş olabilir miyim?. film tavsiyesi..

merhaba
şu listedeki filmleri izledim,
filmlis.blogspot.com
günde min. bir film izleme imkanım var, tavsiye bekliyorum, anime hariç her türlü film olar..

sliding doors ( sevgiliyle de izlenilebilir )
los cronocrimenes

  • diyet yapan panda  (27.03.13 20:00:48)
The Condemned
13 Game Sayawang
Stay Alive
Anestezi
Click
Timecrimes
La Cara Oculta
  • kırmızıkalem  (27.03.13 20:05:43)
bu listeyi blogspot'a koymak gibi abuk bir şey yapacağına imdb, filimadami gibi sitelere koysaydın zaten öneriler gelirdi sana bunlara istinaden moruk.

  • hjarteblod  (27.03.13 20:08:43)
www.criticker.com > izlediğin filmlere puan veriyorsun, izlemediğin filmlere vereceğin muhtemel puanları gösteriyor.

www.filimadami.com > burada da güzel film listeleri var (sürprizli son, gül gül öldük vs gibi)
  • unalub  (27.03.13 20:11:29)
@hjarteblod listeyi veritabanında tutuyorum yıllardır, çekince html geldi, onu yükleyecek yer de bunu buldum, duyuru insanlarının zevkine güvendiğimden burda sordum, laf yetiştireceğine iki film tavsiye edeydin iyiydi.

  • madik atak  (27.03.13 20:13:03)
ayrı yazayım da yukarda yazdığımın içinde kaynamasın.

vicky cristina barcelona

the pianist (la vita e bella ile schindler's list'i izleyip de bunu izlememiş olmana şaşırdım doğrusu yada yazmayı unuttun)

chicago
  • diyet yapan panda  (27.03.13 20:39:43)
senin canın sağolsun, ederiz ya.

the fall, mickybo and me, mr. nobody
  • hjarteblod  (27.03.13 20:41:40)
@diyet yapan panda evet yazmayı unutmuşum..
@hjarteblod teşekkür ederim..

  • madik atak  (27.03.13 21:44:23)
hayır tüm güzel filmleri izlememişsin. daha blue velvet'i, after hours'u, les 400 coups'u, la nuit americaine'i, cleo de 5 a 7'i, bande a part'ı, hiroshima mon amour'u, rope'u, höstsonaten'ı falan izlememişsin.

bende 1000 filmlik bir liste var ama paylaşmayacağım gıcıklığına :)
  • linuswithnoblankets  (28.03.13 09:53:03)
aferin paylaşma

burdan bakarsın bir kaç film

www.eksiduyuru.com
  • srtm  (02.04.13 01:41:54)
My Sassy Girl (2001)

ayrıca kore sinemasına bakmanı öneririm.
  • vasiyet  (02.04.13 01:45:40)