şehirlerarası otobüste kedi götürmek

konya ankara arası 3 saatlik yol nasıl götürcem ben bu kediyi? kamil koçu aradım uyuşturulması lazım dedi, bagajda gidecek bir de galiba, sıkıntı olur mu bagajda? ne yapmak lazım var mı önerisi olan?

uyuşturma imkanım yok. atarax var evde ondan versem diye düşünmekteyim.

başka firmayı arayıp, kedi için de bilet alabileceğinizi söyleyin. hatta alın. onun kekini yersiniz.

  • hocam fazla egon var mi  (27.03.13 16:44:51 ~ 16:45:25)
hayvanları taşıyan kargolar var onları bi araştırın isterseniz internetten

  • lady montana  (27.03.13 16:47:06)
Kafana gore ilac verme. Bagajda da olur hayvan uyusmasi cozum diil. Ayrica hayvanini ayaginin altinda goturme hakkin var diye biliyorum. Yanilmiyosam eksisozlukte boyle bir haktan ve yasadiklarindan bahseden bi enrty gormustum simdi bulma imkanim yok ama kamil koc oldugunu hatirliyorum. Direk sirket politikasi midir adi her neyse orayi oku aramadan once, sofir farkli konusur sirket baska. Aslolan resmi olarak sana tanindigi yazan haklardir. Olayi yasayan arkadas bu sekilde tasimisti hayvanini oyle yazmisti. Teyzem de ayaginin altinda tasima kafesiyle kedisini ankara istanbul arasi tasiyordu, o da muhtemelen kamil koctu. Nolursa olsun hayvana kafana gore ilac verme lutfen

  • septiklestiremediklerimizdenmisiniz  (27.03.13 16:48:54)
yazmadığınız için soruyorum, hızlı tren?

  • bruges  (27.03.13 16:49:21)
koy kafese kafesi de çantaya gider öyle. ben küçükkene it getirdiydim edirneden.

  • sifirin altinda  (27.03.13 16:49:33)
Bide biz kedimizi ucakla yollamistik hayvan tasima olayi vardi ve kilosuna gore 20 tl civari odemistik. veya petnakil arabalari var ucretsiz sanirim yol ustuyse veya az bl miktar paradir

  • septiklestiremediklerimizdenmisiniz  (27.03.13 16:50:47)
Ben İstanbul'dan Zonguldak'a köpek getirdim bagajda, İstanbul Seyahat kabul etmişti. Uyuşturma yaptırdım veterinere diğer türlü çok kuduruk bir köpeğim vardı o şekilde gidemezdi mecbur uyuttuk

  • mortingensitrayzee  (27.03.13 17:15:24)
hızlı tren.

  • il padrino  (27.03.13 17:20:25)
o minicik bedene durduk yere uyuşturma yaptırmayın. trende kediniz için indirimli bilet bile alabilirsiniz. ya da pet nakilleri deneyin.

  • kedili madam  (27.03.13 17:52:19)
3 saatlik yol bir de hiç bir şey değil, normal taşıma sepetine koyup bagaja verin, uyutulmuş olması lazım diyene ilaçları verildi bir kaç dakkaya bayılır zaten deyin.bagajda havalandırma falan da oluyor zaten. ben kamil koçla senede 2 kez 8 saatlik yola götürüyorum hayvanı(kedi), bagajda uyuşturulmaya gerek falan da kalmadan karanlıkta araba uğultusunda mışıl mışıl uyuyor oluyor.molada çıkarıyorum susurlukta biraz parmağımla ayran köpüğü verip mıymıylanmasını dinliyorum sonra bir 3-4 saat daha bagaj sonra da yazlığa gelmiş oluyoruz.

  • alice practice  (27.03.13 17:55:03)