MessageMe Bir Whatsapp Olur mu?

Bugün merak edip MessageMe yükledik ama İOS ve androidlerde farklı şekillerde işliyor.Androidlerde bazı ozellikler eksik(online olan kişilerin gözükmemesi,kişilerin rehberdeki isimleriyle görünmemesi vs).Bu bizden kaynaklı bir durum mu yoksa tüm androidlerde bu şekilde mi?

Ayrıca Whatsappta olan son online olma saati,iletildiğini görme görmeme gibi özellikler de yok sanırım.

Yukarıda saydığım özellikler güncellense/eklense belki whatsapp gibi yaygın bir şekilde kullanılır.

Siz ne düşünüyorsunuz,MessageMe bir Whatsapp olur mu ki?

Olabilir valla. Eksiklikleri düzeltirlerse neden olmasın.

  • arnatuile  (26.03.13 18:14:34)
olmadı hocam.

geçen gün arkadaşın biri beni eklemiş, bana bir şey yazmış. ben onun yazdığını göremedim.

niye, onu eklemedim, diyeymiş. ulan 2 saat pin falan ara, pin girmeye çalış diye uğraştım durdum. bi de girdiğim pinler de yanlış dedi.

sonra döndüm wassapa, arkadaşa dedim ki "sikerim messageme'sini, amerikayı yeniden mi keşfetçez amına koyim."

google+ niye tutmadı? çünkü facebook'ta ihtiyacımız olan her şey, fazlasıyla vardı. ve en önemlisi tanıdığımız veya tanıyor olabileceğimiz herkes facebooktaydı.

wassap/messageme olayında da durum aynı.
  • kamera motor  (26.03.13 18:39:25)