İyi bir multivitamin takviyesi

Hangi ilacı önerirsiniz? Zaman zaman diş etlerim kanıyor, tırnaklarım güçsüz, halsizlik, yorgunluk, uykuya doyamama gibi durumlar da oluyor. Ne vitamini içmem lazım?

(bkz: Pharmaton)

  • hiko seijuro  (26.03.13 07:56:11)
pharmaton için (ne kadar doğru bilmem ama) kilo aldırabiliyor ve sivilce yapabiliyor diyorlar. gerçi bir sürü şey söylüyorlar kullanmadan bilemicem ama bu sebeplerden geri duruyorum ondan. bilemedim.

  • nıç  (26.03.13 08:07:49)
Hiçbir vitamin takviyesi kilo aldırmaz. Enerjisi yoktur.

Sadece A vitamini eksikliği durumunda iştahsızlık durumu vuku bulur. Herhangi bir multivitamin takviyesi almak, iştahsızlık sorununu çözebileceği için normale dönersiniz. Yani normalde olmanız gerekenden daha iştahlı olmazsınız. Eksidesinizdir, iştahınızı normale çevirebilir, sizi düzeltir. O da A vitamini eksikliğine bağlı iştahsızlık sorunu çekiyorsanız...
  • hiko seijuro  (26.03.13 08:20:54)
solgar male mutliple. tabi bu erkek isen. kadın isen female olanı.

  • jack n brooks  (26.03.13 08:30:56)
solgar vm 75 veya vm 2000, tercihinde boy-kilo-cinsiyet kriterlerine göre karar verirsin.

  • candanag  (26.03.13 10:42:53 ~ 10:50:15)
taşdevri diyeti
+ günde 2 gr c vitamini
+ kışın ayda 1 dvit3 ampülü
balık yağı
isteğe göre b12 + çinko desteği.
  • joepiscopo  (26.03.13 11:00:09)